امروز 25 مهر 1398

ارتقاء مرتبه علمی دکترعبدالرسول زارعی به دانشیاری

آقای دکتر عبدالرسول زارعی، عضو هیات علمی گروه طبیعت دانشگاه فسا با تایید هیات ممیزه دانشگاه شیراز به دانشیاری ارتقا یافت.

روابط عمومی دانشگاه فسا این رویداد خوشایند را به ایشان و جامعه دانشگاهی فسا تبریک و تهنیت عرض می نماید.

ارتقاء مرتبه علمی دکتر سید محمدباقرهاشمی به دانشیاری

 
آقای دکتر محمد باقر هاشمی، عضو هیات علمی گروه صنایع غذایی دانشگاه فسا با تایید هیات ممیزه دانشگاه شیراز به دانشیاری ارتقا یافت. روابط عمومی دانشگاه فسا این رویداد خوشایند را به ایشان و جامعه دانشگاهی فسا تبریک و تهنیت عرض می نماید.

تبریک ریاست محترم دانشگاه به جناب آقای دکتر باده یان

جناب آقای دکتر حجت الله باده یان

همکار گرامی

انتصاب شایسته جنابعالی به عنوان نماینده وزارت علوم در هیات نظارت بر تشکلهای اسلامی دانشگاه فسا را خدمت شما تبریک می گویم.امیدوارم که با پیگیری های مستمر جنابعالی، برنامه های درخواستی تشکلهای دانشجویی دانشگاه با پویایی کامل اجرا گردد.

دکتر محسن اژدری

رییس دانشگاه فسا

پیام ریاست محترم دانشگاه فسا به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

به نام آن علیمی که انسان را آفرید و با تعلیم حقایق هستی، خلقت او را به عنایت رساند و تاج علم و کرامت بر سر برترین آفریده خویش نهاد. همه ساله با شروع مهرماه و آغاز سال تحصیلی جدید، حرکت دوباره و پرانرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه‌ی پایدار و رشد و تعالی در جامعه اسلامی آغاز می‌شود و در این میان دانشگاه بهترین فرصت برای آموختن، زندگی بهتر و مهیا شدن برای ورود به عرصه خدمت است. مصادف شدن آغاز این سال تحصیلی با ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) وظیفه سنگین تری بر دوش دانشگاهیان قرار ...

افتتاح پروژه های دانشگاه فسا در هفته دولت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز پنج شنبه 7 شهریور پروژه های دانشگاه فسا با حضور نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه فسا، ریاست دانشگاه و دیگر مسئولین شهرستان افتتاح شد. ۵ طرح پیاده راه سلامت به طول 600 متر و هزینه 1/5 میلیارد ریال، سالن اجتماعات مهندس ولی بردباربه مساحت 200 متر مربع، 50 نفر ظرفیت و هزینه 7/5 میلیارد ریال، محوطه دانشکده علوم پایه و کتابخانه به مساحت   7000 متر مربع و هزینه 6 میلیارد ریال، سیستم اعلان حریق ساختمان های علوم پایه، کتابخانه و خوابگاه پسران به تعداد ...

قدردانی نماینده مردم و فرماندار ویژه فسا از دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مسئولین شهرستان فسا به مناسبت هفته دولت و همزمان با افتتاح پروژه های عمرانی دانشگاه فسا، با حضور در جمع دانشگاهیان از پیشرفت های اخیر دانشگاه بازدید نمودند. در این گردهمایی، نماینده محترم مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر جمالی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، معرفی الگوهایی نظیر شهید رجایی را ضرورت امروز جامعه ما دانستند. همچنین ایشان پیشرفت های سریع دانشگاه فسا در شرایط بودجه ای کشور را تحسین کرده و از مدیران دانشگاه تقدیر و تشکر کردند. در ادامه فرماندار ویژه فسا و معاون محترم استاندار جناب ...

دانشگاه فسا در جمع موفق ترین دانشگاههای کشور در زمینه مهارت افزایی قرار گرفت

براساس اعلام معاونت پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه فسا به عنوان اولین دانشگاه نوپای کشور با برگزاری ۳۳ کارگاه مهارت افزایی در سال گذشته در جمع ۲۰ دانشگاه برتر کشور قرار گرفت.

شایان ذکر است که وزارت علوم با هدف رشد و ارتقای اشتغالپذیری فارغ التحصیلان دانشگاهها، در سالهای اخیر نسبت به مهارت افزایی دانشجویان تاکید نموده است.

دانشگاههای شریف، الزهرا و علامه طباطبایی مقامهای اول تا سوم را در این رتبه بندی کسب کرده اند و دانشگاه فسا به عنوان تنها دانشگاه نوپای کشور به رتبه نوزدهم دانشگاههای کشور نائل شده است.

کسب عنوان نمونه مرکز بهداشت و درمان دانشگاه فسا در کشور

حصول موفقیت دشوار است و تکرار آن دشوارتر کسب سه باره موفقیت و انتخاب مرکز بهداشت دانشگاه فسا در سال 98 از طرف دفتر سلامت و انتخاب مرکز بهداشت دانشگاه فسا از طرف دفتر سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان مرکز برتر که نشانگر برنامه ریزی، اجرا و کنترل دقیق فرایندهای بهداشتی می‌باشد را به عموم دانشگاهیان فسا تبریک عرض می‌نماییم. امید است این دستاورد ارزشمند که در سایه توجه ریاست محترم دانشگاه به امر مهم بهداشت، در اولویت قرارداشتن این مسأله خطیر برای معاونت محترم دانشجویی و فعالیت هدفمند و بی شائبه مسئول محترم واحد بهداشت دانشگاه بدست ...