امروز 01 شهریور 1398

پذیرش در رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه دولتی فسا

 

۲۰۱۹۰۸۰۳ ۲۳۵۶۰۶۲۰۱۹۰۸۰۳ ۲۳۴۶۴۳

پذیرش رشته های بدون آزمون در دانشگاه فسا

به اطلاع تمامي متقاضیان تحصیل در دانشگاههای دولتی ميرساند، پذيرش در رشته محلهاي صرفاً براساس سوابق تحصيلي توسط دانشگاه دولتی فسا در رشته های (۱- مهندسی طبیعت، ۲- فیزیک، ۳-ریاضیات و کاربردها و ۴- آمار و کاربردها) با ملاك معدل كتبي ديپلم با توجه به نوع ديپلم داوطلب (تجربی و ریاضی) انجام ميشود.  **داوطلباني كه متقاضي تحصيل در اين رشته محل ها هستند نيازي به ثبت نام در آزمون سراسري سال 1398 ندارند. اقدامات لازم داوطلبان برای اخذ پذیرش رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی طبق برنامه زمانی تعیین شده:   گام اول: تعيين رشته محلهاي موردعلاقه مندرج در دفترچه گام دوم:  ثبت نام ...

دانشگاه فسا در جمع موفق ترین دانشگاههای کشور در زمینه مهارت افزایی قرار گرفت

براساس اعلام معاونت پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه فسا به عنوان اولین دانشگاه نوپای کشور با برگزاری ۳۳ کارگاه مهارت افزایی در سال گذشته در جمع ۲۰ دانشگاه برتر کشور قرار گرفت.

شایان ذکر است که وزارت علوم با هدف رشد و ارتقای اشتغالپذیری فارغ التحصیلان دانشگاهها، در سالهای اخیر نسبت به مهارت افزایی دانشجویان تاکید نموده است.

دانشگاههای شریف، الزهرا و علامه طباطبایی مقامهای اول تا سوم را در این رتبه بندی کسب کرده اند و دانشگاه فسا به عنوان تنها دانشگاه نوپای کشور به رتبه نوزدهم دانشگاههای کشور نائل شده است.

برگزاری کارگاه آموزشی تکنیک های نگارش مقالات در دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز یکشنبه 2 تیر، کارگاه یک روزه ی تکنیک های نگارش، ساختاربندی و ویرایش حرفه ای مقالات در سالن دکتر حسابی دانشگاه برگزار شد.

این کارگاه، توسط مدیریت امورپژوهشی دانشگاه و با حضور استاد " هایدوک وارتوان " ( مصحح مقالات تخصصی) و نیز با هدف آشنایی اعضای هیات علمی با نحوه نگارش و ویراستاری مقلات انجام پذیرفت.

کسب مقام سوم دانشجوی دانشگاه فسا در اردوی انتخابی تیم ملی جودو

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در خرداد ماه 98، سرکارخانم زهرا باستانی دانشجوی دانشگاه فسا جهت حضور در اردوی انتخابی تیم ملی جوانان در رشته جودو انتخاب گردید و نیز در کمپ تیم های ملی این اردو مقام سوم را کسب نمود.

این موفقیت را به ایشان و اساتید و دانشجویان دانشگاه تبریک عرض می نماییم.

کسب عنوان نمونه مرکز بهداشت و درمان دانشگاه فسا در کشور

حصول موفقیت دشوار است و تکرار آن دشوارتر کسب سه باره موفقیت و انتخاب مرکز بهداشت دانشگاه فسا در سال 98 از طرف دفتر سلامت و انتخاب مرکز بهداشت دانشگاه فسا از طرف دفتر سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان مرکز برتر که نشانگر برنامه ریزی، اجرا و کنترل دقیق فرایندهای بهداشتی می‌باشد را به عموم دانشگاهیان فسا تبریک عرض می‌نماییم. امید است این دستاورد ارزشمند که در سایه توجه ریاست محترم دانشگاه به امر مهم بهداشت، در اولویت قرارداشتن این مسأله خطیر برای معاونت محترم دانشجویی و فعالیت هدفمند و بی شائبه مسئول محترم واحد بهداشت دانشگاه بدست ...

مصاحبه اختصاصی رسانه خبری فساسیتی با رییس دانشگاه فسا

 مصاحبه اختصاصی رسانه خبری فساسیتی 

با دکتر محسن اژدری رییس محترم دانشگاه فسا

لینک مصاحبه ی تصویری:

https://www.instagram.com/p/ByZWgm_HYRc/?igshid=1y2hykgm6v7e6

نشست روسا و مسئولین دانشگاه فسا و دانشگاه پواتیه فرانسه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز شنبه 21 اردیبهشت نشست روسا و مسئولین دانشگاه فسا و دانشگاه پواتیه فرانسه برگزار شد. در نشست مشترک دانشگاه فسا و دانشگاه علوم پزشکی فسا با رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه پواتیه فرانسه،ضمن اشاره به نقش سازنده تبادل تجارب علمی-پژوهشی، بر ضرورت تبادل دانشجو و انجام همکاری ها و طرح های پژوهشی مشترک بین دانشگاه فسا و پواتیه تاکید شد. دانشگاه پواتیه تاسیس ۱۴۳۱ میلادی با سابقه پرورش دانش آموختگانی نظیر رنه دکارت، واقع در جنوب کشور فرانسه با بیش از ۲۰۰۰ عضو هیات علمی از قدیمی ترین و سرشناس ترین دانشگاه ...