امروز 07 بهمن 1398

ارتقاء مرتبه علمی دکتر مهدی بهرامی به دانشیاری

آقای دکتر مهدی بهرامی، عضو هیات علمی گروه مهندسی آب دانشگاه فسا با تایید هیات ممیزه دانشگاه شیراز به دانشیاری ارتقا یافت.

روابط عمومی دانشگاه فسا این رویداد خوشایند را به ایشان و جامعه دانشگاهی فسا تبریک و تهنیت عرض می نماید.

پیام تسلیت وزیر علوم در پی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی

بسم رب الشهداء و الصدیقین "شهادت هنر مردان خداست" شهادت سردار بزرگ جهان اسلام و جهادگر خستگی ناپذیر جبهه مقاومت، پاسدار حریم عزت، شرافت انسانیت، علمدار هیبت‌آفرین و استکبارستیز جهان و مدافع سرافراز مظلومان عالم، عصاره شهامت، شجاعت، درایت و عطوفت، شهید والا مقام حاج قاسم سلیمانی را به عموم دوستداران و عاشقان ولایت و امامت در اقصی نقاط عالم، خصوصاً مقام معظم رهبری، ملت قهرمان ایران و هم‌رزمان آن شهید بزرگوار تسلیت عرض می‌نمایم. اینجانب ضمن محکوم کردن این جنایت ددمنشانه و ترور وحشیانه، یقین دارم پرچمی که سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدشان در حمایت از مظلومان و مبارزه با ...

افتتاح تصفیه خانه مرکزی، رستوران مکمل و مرکز تندرستی دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز چهارشنبه 11 دی، تصفیه خانه مرکزی، رستوران مکمل و مرکز مشاوره و تندرستی دانشگاه فسا با حضوراعضای هیات رییسه دانشگاه و مسئولین شهرستان افتتاح شد.

3 طرح تصفیه خانه مرکزی با 40 متر مکعب ظرفیت تصفیه در روز و 60 متر مکعب ظرفیت ذخیره و هزینه 5/5 میلیارد ریال، رستوران مکمل با ظرفیت 50 نفر و مرکز مشاوره و تندرستی به مساحت 50 متر مربع و هزینه 200 میلیون ریال افتتاح گردید.

003

 

004

 

005

 

006

تجلیل از پژوهشگران برتر شهرستان فسا در دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز شنبه 7 دی، مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر شهرستان فسا با حضور امام جمعه محترم، ریاست محترم دانشگاه ، روسا و پژوهشگران برتر ادارات، دانشگاههای پزشکی، پیام نور، آزاد، آموزش و پرورش، صنعت، معدن،تجارت، فنی حرفه ای، مرکز رشد و نیز اساتید و دانشجویان، در تالار شیخ روزبهان دانشگاه برگزار گردید. در این مراسم جناب آقای دکتر اژدری ریاست محترم دانشگاه، ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین، چنین بیان داشتند که بهترین زمان برای شکل پذیری ساختار ذهنی انسان، سنین بین 18 تا 21 سالگی است و در این فاصله زمانی است که می ...

انتصاب دکتر الهه عابدی به عنوان عضو شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت استان فارس

متن پیام تبریک ریاست دانشگاه فسا به مناسبت انتصاب خانم دکتر الهه عابدی به شرح ذیل می باشد:

سرکار خانم دکتر الهه عابدی

انتخاب و انتصاب شایسته شما از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان عضو شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت استان فارس را تبریک عرض میکنم. تجارب سرکار عالی در توسعه روشهای تدریس نوین در آموزش عالی، منجر به حضور تاثیرگذار شما در شورای مذکور خواهد شد.

 

دکتر محسن اژدری

ریاست دانشگاه فسا

دانشگاه فسا در جمع موفق ترین دانشگاههای کشور در زمینه مهارت افزایی قرار گرفت

براساس اعلام معاونت پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه فسا به عنوان اولین دانشگاه نوپای کشور با برگزاری ۳۳ کارگاه مهارت افزایی در سال گذشته در جمع ۲۰ دانشگاه برتر کشور قرار گرفت.

شایان ذکر است که وزارت علوم با هدف رشد و ارتقای اشتغالپذیری فارغ التحصیلان دانشگاهها، در سالهای اخیر نسبت به مهارت افزایی دانشجویان تاکید نموده است.

دانشگاههای شریف، الزهرا و علامه طباطبایی مقامهای اول تا سوم را در این رتبه بندی کسب کرده اند و دانشگاه فسا به عنوان تنها دانشگاه نوپای کشور به رتبه نوزدهم دانشگاههای کشور نائل شده است.

مصاحبه اختصاصی رسانه خبری فساسیتی با رییس دانشگاه فسا

 مصاحبه اختصاصی رسانه خبری فساسیتی 

با دکتر محسن اژدری رییس محترم دانشگاه فسا

لینک مصاحبه ی تصویری:

https://www.instagram.com/p/ByZWgm_HYRc/?igshid=1y2hykgm6v7e6

افتتاح سه طرح عمرانی در دانشگاه فسا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز یکشنبه یکم اردیبهشت، کتابخانه و خانه فرهنگ علامه دهخدا و مرکز رشد واحدهای فناوری فسا توسط وزیر محترم علوم به بهره برداری رسید. این طرح‌ها شامل کتابخانه و خانه فرهنگ علامه دهخدا به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع با 4 سالن مطالعه دختران و پسران، مطالعه آزاد و کافه کتاب، مخزن کتاب ۲۰ هزار جلدی و ۱۰ اتاق است که با اعتبار ۲5 میلیارد ریال و نیز مرکز رشد واحدهای فناوری فسا به مساحت ۲۰۰ متر مربع بهره برداری رسیدو با بهره برداری از این پروژه‌ها بیش از ۲ هزار متر مربع به فضای ...