امروز 27 خرداد 1398

برگزاری آیین دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه فسا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز یکشنبه مورخ 98/3/19 مراسم آیین دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه فسا در تالار خلیج فارس شهرستان فسا برگزار شد.

دانشجویان در این مراسم که با حضور هیات رییسه، اعضای هیات علمی و خانواده های دانشجویان برگزارشد، سوگند نامه دانش آموختگی را بصورت دسته جمعی قرائت نمودند.

از دیگر برنامه های این مراسم موسیقی سنتی، تقدیر از رتبه برترهای علمی و فعالان فرهنگی و ورزشی به شمار می آید.

پخش کلیپ خاطره انگیز دانشجویی و صرف شام از برنامه های پایانی این مراسم بود.

مصاحبه اختصاصی رسانه خبری فساسیتی با رییس دانشگاه فسا

 مصاحبه اختصاصی رسانه خبری فساسیتی 

با دکتر محسن اژدری رییس محترم دانشگاه فسا

لینک مصاحبه ی تصویری:

https://www.instagram.com/p/ByZWgm_HYRc/?igshid=1y2hykgm6v7e6

پیام تشکر شورای صنفی و پاسخ معاون دانشجویی-فرهنگی دانشگاه

امروز پنجم خرداد ماه 1398 دقیقا اخرین روز فعالیت شورای صنفی دانشجویان است،شورایی که در طول این یک سال سعی کرد لحظه ای از تلاش و کوشش خود فروگزار نکند و شبانه روز پیگیر مطالبات حقه دانشجویان باشد و حتی در این واپسین روز نیز به دنبال اخرین مطالبات و چاپ نشریه دانشجویی بود. جای دارد در این روز واپسین از تمامی دانشجویانی که با اعتماد و آراء خویش دلگرمی و قوت قلبی برای خدمت صادقانه به آنان به ما دادند تشکر کنیم و اعتراف هایی که ویژه ی روز آخر است و این سپاس بی توقعی است که پس ...

برگزاری جشن رتبه بندی تایمز و تقدیر از اساتید دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز دوشنبه 30 اردیبهشت مصادف با میلاد امام حسن (ع) جشن ورود دانشگاه فسا در رتبه بندی بین المللی تایمز در تالار شیخ روزبهان دانشگاه برگزار گردید.

در این مراسم که اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاه حضور داشتند از اساتید، به جهت فعالیتهای آموزشی، انگیزشی و نوآورانه در زمینه آموزش با اهداء لوح تقدیر، قدردانی شد.

003

004

005

006

007

برگزاری سمینار پیشگیری از اعتیاد دردانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز یکشنبه 29 اردیبهشت سمینار پیشگیری از اعتیاد به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی و مرکز مشاوره دانشگاه و با همکاری سازمان بهزیستی و کانون هلال احمر ، با حضور جناب آقای قدرت محکم در دانشگاه برگزار گردید. در این سمینار ضمن اشاره به علت های گرایش افراد به مواد مخدر، به راه های پیش بینی و پیشگیری از روی آوردن افراد به اعتیاد پرداخته شد. هدف از برگزاری این سمینار ارتقا سطح آگاهی دانشجویان و کارکنان در مورد عوامل زمینه ساز و آشکار کننده اعتیاد به مواد به منظور پیشگیری در محیط دانشگاهی ...

نشست روسا و مسئولین دانشگاه فسا و دانشگاه پواتیه فرانسه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز شنبه 21 اردیبهشت نشست روسا و مسئولین دانشگاه فسا و دانشگاه پواتیه فرانسه برگزار شد. در نشست مشترک دانشگاه فسا و دانشگاه علوم پزشکی فسا با رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه پواتیه فرانسه،ضمن اشاره به نقش سازنده تبادل تجارب علمی-پژوهشی، بر ضرورت تبادل دانشجو و انجام همکاری ها و طرح های پژوهشی مشترک بین دانشگاه فسا و پواتیه تاکید شد. دانشگاه پواتیه تاسیس ۱۴۳۱ میلادی با سابقه پرورش دانش آموختگانی نظیر رنه دکارت، واقع در جنوب کشور فرانسه با بیش از ۲۰۰۰ عضو هیات علمی از قدیمی ترین و سرشناس ترین دانشگاه ...

افتتاح سه طرح عمرانی در دانشگاه فسا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز یکشنبه یکم اردیبهشت، کتابخانه و خانه فرهنگ علامه دهخدا و مرکز رشد واحدهای فناوری فسا توسط وزیر محترم علوم به بهره برداری رسید. این طرح‌ها شامل کتابخانه و خانه فرهنگ علامه دهخدا به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع با 4 سالن مطالعه دختران و پسران، مطالعه آزاد و کافه کتاب، مخزن کتاب ۲۰ هزار جلدی و ۱۰ اتاق است که با اعتبار ۲5 میلیارد ریال و نیز مرکز رشد واحدهای فناوری فسا به مساحت ۲۰۰ متر مربع بهره برداری رسیدو با بهره برداری از این پروژه‌ها بیش از ۲ هزار متر مربع به فضای ...

دانشگاه فسا در بین دانشگاههای برتر دنیا قرار گرفت

براساس اعلام "تایمز" (معتبرترین سیستم رتبه بندی بین المللی دانشگاهها)، دانشگاه فسا برای اولین بار و به عنوان اولین و تنها دانشگاه نوپای کشور در ۵ شاخص عملکردی در بین دانشگاههای برتر دنیا در زمینه تاثیرگذاری قرار گرفت.

بدین ترتیب، دانشگاه فسا در شاخصهای "کیفیت آموزش"، "تساوی جنسیتی" و "سلامت در رتبه" +۳۰۱ و در شاخصهای "مدیریت سبز" و " تولید و مصرف مسوولانه " در رتبه +۲۰۱ بهترین دانشگاههای دنیا در سال ۲۰۱۹ رده بندی گردید.

شایان ذکر است که حدود ۱۲ دانشگاه دیگر از ایران در این رتبه بندی قرار گرفته اند.

برگزاری سمینار داستان زندگی یک کارآفرین در دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز دوشنبه 5 آذر مرکز نوآوری دانشگاه ، سمینار کارآفرینی با موضوع داستان زندگی یک کار آفرین در دانشگاه برگزار کرد.

خانم دکتر پورمحمدی رییس مرکز نوآوری دانشگاه، هدف از برگزاری این سمینار را ایجاد انگیزه در جهت فرایند خوداشتغالی و آشنایی دانشجویان با مفاهیم کارآفرینی عنوان نمود .

در این سمینار، که با حضور بیش از 80 نفر از اساتید و دانشجویان برگزار گردید، کارآفرین نمونه ی کشوری جناب آقای مهندس مرتضی نصیری، به ارائه رمز و راز های موفقیت، موانع و چالش ها، ساز و کارها و فرایندهای کارآفرینی پرداخت.

ارجاع بیش از 150 مورد به مقاله دکتر عابدی عضو هیات علمی دانشگاه فسا

دکتر الهه عابدی عضو هیات علمی دانشگاه فسا و دکتر محمد علی سحری عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس تهران مقاله ای با عنوان منابع اسیدهای چرب چند غیر اشباع بلند زنجیره و بررسی خصوصیات تغذیه ای و عملکرد ی آنها در سال 2014 در مجله Food science & Nutrition به چاپ رساندند که این مقاله تا کنون 152 ارجاع را به خود اختصاص داده است و به دلیل ارجاع فراوان به این مقاله، پیام تبریک از طرف ادیتورژرنال به نویسندگان ارسال شد.