امروز 31 خرداد 1397

برگزاری کارگاه ارتباط موثر استاد و دانشجو در دانشگاه

 

IMG-20180620-WA0003

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز دوشنبه 28 خرداد 97 کارگاه یک روزه با عنوان "ارتباط موثر استاد و دانشجو" ویژه کلیه اساتید هیئت علمی و حق التدریس توسط دفتر نظارت و ارزیابی در سالن اجتماعات شهید دکتر مصطفی چمران در دانشکده مهندسی برگزار گردید. این کارگاه توسط جناب آقای دکترمحمد حسین اجاقی مسئول واحد بهداشت و روان دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار و با استقبال خوبی به پایان رسید.

 

IMG 20180620 WA0002

برگزاری همایش راهکارهای موفقیت در کنکور در دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز یکشنبه 12 خرداد 1397 همایش یک روزه با عنوان "راهکارهای موفقیت در کنکور" توسط معاونت آموزشی  پژوهشی و مرکز مشاوره تحصیلی دانشگاه در تالار شیخ روزبهان فسایی دانشکده علوم پایه برگزار گردید. در این همایش یک روزه کلیه دانش آموزان مقطع پیش دانشگاهی شهرستان فسا، بخش شیبکوه و منطقه ششده به همراه مدیران مدارس حضور داشتند. محورهای اصلی این همایش عبارت بود از: 1-  چگونه در روزهای پایانی درس بخوانیم که توسط جناب آقای دکتر امیر حسین پارسامهر (عضو هیات علمی گروه مهندسی طبیعت) 2-   تکنیک های ذهنی تفکر مثبت برای موفقیت در کنکور: توسط سرکار ...

دانشگاه فسا در میان دانشگاه‌های برتر کشور

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا براساس اعلام معاونت اداری ـ مالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه فسا در پنج شاخص عملکرد در میان دانشگاه‌های برتر کشور قرار گرفته است. براساس این گزارش، دانشگاه فسا در شاخص نسبت کارکنان غیرهیات علمی به تعداد اعضای هیات علمی رتبه 6 را در بین کلیه دانشگاه‌های کشور کسب نموده است. همچنین، در شاخص نسبت درآمد اختصاصی نیز رتبه 19 در بین دانشگاه‌های کشور کسب نموده‌است. در شاخص مدیریت سبز نیز دانشگاه فسا موفق به کسب رتبه 29 در بین دانشگاه‌های کشور شده است. شایان ذکر است که در شاخص کیفی و کمی ...

کسب عنوان نمونه توسط مرکز بهداشت و درمان دانشگاه فسا در کشور

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا مرکز بهداشت و درمان دانشگاه فسا در سال 1397 و در بین دانشگاه های سطح چهار(کمتر از 5000 نفر) برای دومین سال پیاپی حائز رتبه اول گردید.

این موفقیت را که به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی و توسط مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صورت گرفت، به کلیه اساتید، کارمندان و دانشجویان گرامی تبریک عرض می نمائیم.

افتتاح ساختمان دانشکده علوم پایه دانشگاه فسا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز شنبه 22 اردیبهشت 97 ساختمان دانشکده علوم پایه دانشگاه فسا افتتاح گردید. این مراسم در دهه سرآمدی آموزش و با حضور مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش وزارت علوم، ریاست و معاونین دانشگاه فسا ، نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه فسا، ، روسا و مسئولین ادارات شهرستان فسا و اساتید و دانشجویان دانشگاه در تالار شیخ روزبهان فسایی دانشکده علوم پایه برگزار شد.   ساخت و تجهیز دانشکده علوم پایه دانشگاه فسا در مدت 7 ماه و با مساحت 5020 متر مربع، هزینه کرد 74 میلیارد ریال، 16 کلاس درس، ...

برگزاری مراسم گرامیداشت مقام استاد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا مراسم ویژه گرامیداشت مقام استاد در تالار فرهنگیان شهرستان فسا برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور اعضای محترم هیات رییسه ، اساتید دانشگاه به همراه خانواده هایشان و در فضایی صمیمی برگزارشد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری  و اجرای برنامه های متنوع، از اساتید دانشگاه تقدیر و تشکر بعمل آمد.

پخش کلیپ،اجرای موسیقی زنده و ضیافت شام از برنامه های این مراسم بود.

برگزاری مراسم تجلیل از دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز یکشنبه 16 اردیبهشت، به مناسبت دهه سرآمدی آموزش، معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه، اقدام به برگزاری مراسم تجلیل از دانشجویان استعداد درخشان نمود. اهداء لوح تقدیر و هدیه به دانشجویان استعداد درخشان، سخنرانی نماینده دانشجویان استعداد درخشان و پرسش وپاسخ دانشجویان با ریاست محترم و معاون محترم آموزشی و پژوهشی دانشگاه از جمله برنامه های این مراسم بود. اسامی دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه فسا به شرح زیر می باشد: رشته تحصیلی نام و نام خانوادگی دانشجو ردیف علوم و مهندسی آب فاطمه کهربایی 1 علوم و مهندسی آب امیر حسین صفایی نژاد 2 علوم و مهندسی آب محمد مهدی فیروزی 3 علوم و مهندسی آب علی اصغر ...

دومین نشست تبادل تجربه ی کارآفرینی در دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز یکشنبه مورخ  97/2/9 دومین نشست تبادل تجربه ی کارآفرینی در دانشگاه

فسا برگزارشد.

این نشست بمناسبت دهه سرآمد آموزش با همت معاونت آموزشی، توسط مرکز نوآوری دانشگاه و با حضور کارافرینان برتر استان و شرکت هوش برتر پارک علم و فناوری فارس انجام پذیرفت.

برگزاری نشست هوش، پشتکار و موفقیت در دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز دوشنبه مورخ 97/2/10 به مناسبت دهه سرآمد آموزش، معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه اقدام به برگزاری نشستی با عنوان هوش، پشتکار و موفقیت با حضور جناب آقای علیرضا کمالی پور ( دارنده مدال نقره المپیاد جهانی فیزیک) با هدف افزایش سطح انگیزه عمومی دانشجویان نمود.

ایراد سخنرانی توسط سخنران مدعو و پرسش و پاسخ دانشجویان در خصوص نقش هوش، پشتکار در موفقیت، از جمله برنامه های این نشست بود.

برگزاری برنامه های هفته سلامت در دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا از روز شنبه 2 لغایت 5 اردیبهشت، برنامه های هفته سلامت در دانشگاه برگزار شد.

برخی از برنامه های هفته سلامت که با همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه انجام گردید و نیز با استقبال اساتید، دانشجویان و کارمندان روبرو شد، به شرح زیر می باشد:

برپایی ایستگاه سلامت، ویزیت رایگان توسط پزشک در دانشگاه، برگزاری کارگاه آموزشی بهداشت و سلامت فردی، پیاده روی همگانی، بازدید از مرکز خیریه امیرالمومنین فسا، برپایی نمایشگاه خطرسنجی بیماریهای قلبی، انجام تست افسردگی