امروز 07 مرداد 1400

برگزاری آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت برای اولین بار دردانشگاه فسا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، امروز جمعه ۲۵تیرماه، آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت با حضور ۵۶۲داوطلب که شامل ۳۱۰نفر مرد و ۲۵۲نفر زن از شرق استان فارس می شود، برای اولین بار در دانشگاه فسا برگزار شد.

3

 

4

اقدامات دانشگاه فسا در راستای تحقق شعار سال و اقتصاد دانش بنیان

01

 

02

 

03

 

04

 

05

 

06

 

07

 

08

 

09

برگزاری جلسه کتابخوانی با موضوع علم، مرز بی انتها

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز سه شنبه مورخ 15 تیر، جلسه کتابخوانی با موضوع علم، مرز بی انتها و با حضور ریاست محترم دانشگاه و اعضای هیات رئیسه در سالن مهندس بردبار دانشگاه برگزار گردید.

در این جلسه جناب آقای دکتر اسلمی به ارائه این کتاب پرداخت و اعضای هیات علمی بر روی موضوع علم در آینده و سیاست های ما و جایگاه سیاستگذاری علم در ایران به بحث و تبادل اطلاعات پرداختند.

برگزاری آزمون سراسری گروه زبانهای خارجی در دانشگاه فسا+گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، در آزمون سراسری روز شنبه 12 تیر، داوطلبان گروه آزمایشی زبانهای خارجی در دانشگاه فسا به رقابت پرداختند.

امروز شنبه ، 465 داوطلب در گروه آزمایشی زبانهای خارجی به رقابت پرداختند که 162 نفر مرد و 303 نفر زن بودند.

همزمان با این آزمون،آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد نیز برگزار می شود که این آزمون در استان فارس فقط در دانشگاه شیراز و دانشگاه فسا برگزار می گردد.

2

 

3

داوطلبان گروه علوم تجربی، امروز در "دانشگاه فسا" به رقابت پرداختند+گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، در آزمون سراسری روز جمعه 11 تیر، داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی در دانشگاه فسا به رقابت پرداختند.

امروز جمعه ، 2183 داوطلب در گروه آزمایشی علوم تجربی به رقابت پرداختند که 776 نفر مرد و 1407 نفر زن بودند.

داوطلبان گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در روز شنبه ۱۲ تیر ماه به رقابت می‌پردازند.

111

 

222

 

333

آزمون سراسری رشته های ریاضی و علوم انسانی در دانشگاه فسا برگزار شد+گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، در آزمون سراسری روز پنج شنبه 10 تیر، داوطلبان گروه آزمایشی علوم ریاضی و علوم انسانی در دانشگاه فسا به رقابت پرداختند.

امروز پنج شنبه ، 290 داوطلب در گروه آزمایشی علوم ریاضی و 914 نفردر گروه آزمایشی علوم انسانی به رقابت پرداختند که 590 نفر مرد و 614 نفر زن بودند.

داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی در روز جمعه ۱۱ تیر ماه و گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در روز شنبه ۱۲ تیر ماه به رقابت می‌پردازند.

2

 

3

 

4

 

5

آغاز بزرگترین رقابت علمی در دانشگاه فسا

آزمون سراسری سال 1400، امروز نهم تیر ماه همزمان با سراسر کشور با حضور داوطلبان فسایی آغاز شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، در آزمون سراسری امروز، داوطلبان گروه آزمایشی هنر در دانشگاه فسا به رقابت پرداختند. امروز چهارشنبه 9 تیر، 232 داوطلب در گروه آزمایشی هنر در دانشگاه فسا به رقابت پرداختند که 54 نفر مرد و 178 نفر زن بودند. ۴ هزار و 205 داوطلب در روزهای چهارشنبه ۹ لغایت شنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۰ در گروه‌های آزمایشی مختلف به میزبانی دانشگاه فسا با هم به رقابت می‌پردازند. داوطلبان گروه آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی در روز پنجشنبه ۱۰ تیر ماه، گروه آزمایشی ...

برگزاری جلسه بهره وری در دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روزیکشنبه 30 خرداد نشست ریاست دانشگاه با مدیران دانشگاه برگزار شد. در این جلسه جناب آقای دکتر فتح اللهی ریاست محترم دانشگاه، ضمن تشریح مفاهیم اولیه بهره وری با اشاره به بخشنامه ها و آیین نامه های موجود بر لزوم استقرار چرخه مدیریت بهره وری جهت ارتقای بهره وری در دانشگاه تاکید کردند. دکتر فتح اللهی در ادامه، اندازه گیری، تحلیل، برنامه ریزی و اجرا را بعنوان مولفه های چرخه مدیریت بهره وری عنوان کردند. ریاست محترم دانشگاه در توصیف معنای اصلی بهره وری گفتند 1- کارایی به معنی درست کارکردن و 2- اثر بخشی به ...

نشست صمیمی رییس دانشگاه با نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز چهارشنبه 26 خرداد نشست صمیمی رییس دانشگاه با جناب اقای دکتر فیروزی نماینده محترم مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با حضور مسئول محترم دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار شد. در این جلسه جناب اقای دکتر فتح اللهی ریاست محترم دانشگاه ضمن عرض خیرمقدم، به ارائه گزارشی در خصوص فعالیتهای آموزشی و پژوهشی و ارتباط دانشگاه با صنایع شهرستان پرداختند و گفتند ما در دانشگاه سعی کردیم برنامه محور عمل کنیم و برنامه پژوهشی 5 ساله تدارک دیده ایم. دکتر فتح اللهی در ادامه جلسه پیشنهاداتی را در خصوص استقرار چرخه ...