امروز 09 بهمن 1398

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز شنبه 7 دی، مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر شهرستان فسا با حضور امام جمعه محترم، ریاست محترم دانشگاه ، روسا و پژوهشگران برتر ادارات، دانشگاههای پزشکی، پیام نور، آزاد، آموزش و پرورش، صنعت، معدن،تجارت، فنی حرفه ای، مرکز رشد و نیز اساتید و دانشجویان، در تالار شیخ روزبهان دانشگاه برگزار گردید.

در این مراسم جناب آقای دکتر اژدری ریاست محترم دانشگاه، ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین، چنین بیان داشتند که بهترین زمان برای شکل پذیری ساختار ذهنی انسان، سنین بین 18 تا 21 سالگی است و در این فاصله زمانی است که می توان قابلیت ذهنی اشخاص را تغییر داد و در این بازه زمانی است که می توان ساختار ذهنی دانشجویان را به سمت خلاقیت و نوآوری هدایت کرد و او را به سوی کسب و کار بر پایه دانش و نوآوری سوق داد.

در ادامه مراسم حضرت حجه الاسلام والمسلمین جمالی زاده امام جمعه محترم فسا ابراز کردند نوع و سطح و کیفیت پژوهش، یکی از شاخص های اصلی توسعه و پیشرفت در هر جامعه ای محسوب می شود و موفقیت در امر پژوهش به عواملی چون عامل سخت افزاری و امکانات فیزیکی و زیر ساخت های لازم و عامل نرم افزاری و جریان اطلاعات علمی بین پژوهشگران و عامل نیروی انسانی اندیشمند که بتواند دو عامل فوق را به خدمت گیرد، مبتنی می باشد.

در ادامه، حضرت حجه الاسلام والمسلمین یعقوبی رییس محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های شهرستان فسا نیز به پیشرفتهای پژوهشی بعد از انقلاب اشاره کردند و سرآمدی علمی در منطقه را از افتخارات کسب شده بعد از انقلاب دانستند.

در ادامه مراسم جناب آقای دکتر علی آبادی مدیر محترم پژوهش دانشگاه فسا و دیگر سخنرانان مراسم بر اهمیت پژوهش کاربردی تاکید کردند.

در پایان مراسم از 24 پژوهشگر برتر شهرستان با اهداء لوح تقدیر ، قدردانی بعمل آمد.

-------