امروز 02 بهمن 1399

بسم الله الرحمن الرحیم
منَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
از میان مؤمنان مردانی‏ اند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند برخی از آنان به شهادت رسیدند و برخی از آنها در [همین] انتظارند و [هرگز عقیده خود را] تبدیل نکردند
سوره احزاب آیه 23

بخش مهمی از حافظه تاریخ این سرزمین مرهون رشادت، تلاش و ایثار مردانی است که در هشت فصل عاشقی کمر همت برای دفاع از کیان جمهوری اسلامی ایران بستند و در راه استقلال، تمامیت ارضی و نظام مقدسمان، جان خود را نثار کردند.

امیر سرتیپ سعید پوردارابحقیقتا فرمانده ای شجاع، غیور، ولایتمدار و خستگی‌ناپذیربود که به دنبال حضورموثر در مناطق مختلف عملیاتی و حماسه آفرینی های ماندگار در دهها عملیات از جمله بیت المقدس و فتح المبین مفتخر به دریافت نشان‌های فتح از فرماندهی معظم کل قوا" مدظله العالی" شد واین رشادتها هیچگاه از خاطره مردم قدرشناس ایران اسلامی پاک نخواهد شد.

این فرمانده سرافراز در سال‌های بعد از جنگ تحمیلی نیز منشاء خدمات بسیار بود. ایشان با تالیف دهها جلد کتاب مرجع حوزه دفاع مقدس، فرازهایی از تلاش مقدس رزمندگان ارتش و سپاه در سالهای جنگ را به رشته تحریر درآورد که در شمار ارزشمندترین صفحات کتاب پرافتخارجنگ تحمیلی است.

فقدان این یادگار پرافتخار دفاع مقدس را تسلیت و تعزیت عرض می نماییم و از درگاه خداوند متعال، برای آن فقید سعید، رحمت و آمرزش و برای بازماندگان، شکیبایی و آرامش طلب می‌کنیم.

روابط عمومی دانشگاه فسا

-------