امروز 22 آذر 1398

پیام تبریک ریاست دانشگاه فسا به مناسبت خلق حماسه سیاسی مردم در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اکنون که ملت شریف ایران اسلامی به تأسی از فرمایشات مقام عظمای ولایت، با بصیرتی ستودنی تجلی بخش حماسه سیاسی دیگری در این مقطع حساس تاریخی شده اند، توانسته اند دشمنان میهن عزیزمان را در همه زمینه ها مأیوس و ناامید نمایند و گام بلند دیگری را در راه رسیدن به اهداف و آرمانهای خود بردارند.

­این حماسه، قوّت و توانمندی نظام مردم سالاری دینی را که ملت شریف ایران اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) به دنیا عرضه نموده است را باردیگر به جهانیان نشان داد و در میان بهت و حیرت مدعیان دروغین دموکراسی، مردم سالاری به معنی واقعی کلمه را به ملتهای بیدار عرضه نمود.

بی شک این حضور باعث سرافرازی و سربلندی است و نشان از ذلت ناپذیری و پایبندی و ارج نهادن به دستاوردهای جوانان این مرز و بوم خواهد بود و در توسعه و بالندگی و رسیدن به آرمانهای حقّه ملت عظیم ایران در ابعاد امنیت ملی، وحدت ملی و دستیابی به منافع ملی نقشی اساسی خواهد داشت.

ما دانشگاهیان دانشگاه فسا برخود فرض دانستیم تا این حماسه باشکوه مردمی- اسلامی را که خواستگاهش ایمان به خدا و عشق به نظام و ولایت است را ارج بنهیم و در راه حفظ ارزشهایی این چنینی خود را مصمم بدانیم./

 

                                                                                                حسین شاهسوند حسنی

                                                                                                رئیس دانشگاه فسا