امروز 01 مرداد 1398

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در تاریخ 19/2/1394 همایشی به مناسبت هفته معلم و استاد در سالن اداره ارشاد برگزار شد

در این مراسم ازجناب آقای کشاورز کارشناس ارشد ادبیات عرفانی,حافظ پژوه و فعال اجتماعی دعوت به سخنرانی شد و ایشان به تفسیر یکی از اشعار زیبای حافظ در مورد ارزش و مقام انسان پرداختند.

دکتر مقیمی ریاست محترم دانشگاه ضمن تشکر از هیات رییسه و هیات علمی و کارکنان دانشگاه و تبریک هفته معلم به تمامی اساتید,افزودند: معلمی شغل سختی است چرا که دانشجو رفتار استاد را الگو قرار میدهدبنابراین رفتار صحیح بسیار مهم است.

ایشان ضمن تاکید بر این مطلب که تمام تلاش هایی که در دانشگاه صورت می گیرد در راستای رفتن به سمت استانداردهای دانشگاهی و فراهم کردن شرایط هر چه بهتر برای شکوفایی بیش از پیش در بحث آموزش و پژوهش در دانشگاه است در ادامه به ارائه خلاصه ای از عملکرد دانشگاه در سال گذشته در سه بخش

1-اصلاحاتی که در وضع موجود در تمامی قسمتها صورت گرفته از جمله بخش آموزش و پژوهش.

2-تدوین سند راهبردی دانشگاه

3-تلاش برای برقراری هر چه بیشتر ارتباط دانشگاه با صنعت و همه سازمانهای دولتی و خصوصی به منظور ایفای هر چه بهتر نقش دانشگاه در حل مشکلات در سطح شهرستان و استان.پرداختند..

در ادامه حضرت حجه الاسلام والمسلمین بنایی  با تفسیر آیاتی از آیات قرآن پیرامون جایگاه والای معلم با سخنان گهر بارخود مجلس را مزین کردند ، این همایش با اجرای موسیقی زنده و پذیرایی به پایان رسید.