امروز 01 مرداد 1398

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا آیین نکوداشت دانش آموختگی دانشجویان در روز شنبه 9/3/94 در تالار هزار و یک شب شهرستان فسا برگزارشد.

این مراسم با همت مدیریت امورفرهنگی و اجتماعی و با حضور هیات رییسه محترم دانشگاه،اساتید ونیز با استقبال گسترده دانشجویان فارغ التحصیل به همراه خانواده هایشان در تالار هزار و یک شب شهرستان فسا برگزار گردید.

پس از قرائت سوگند نامه توسط دانشجویان فارغ التحصیل، جناب آقای دکتر مقیمی ریاست محترم دانشگاه فسا ضمن تبریک و عرض خیرمقدم به مدعوین ،گفتند:هم اکنون که شما عزیزان شاهد برگزاری جشن فارغ التحصیلی بعد از چهار سال هستید خیلی بهتر گذر عمر را احساس می کنید و کسانیکه از این فرصت چهار ساله استفاده شایانی داشته اند که ان شاءالله همگی شما اینطور بوده اید، نتیجه اش را در مقاطع تحصیلی بالاتر و یا برای ورود به بازار کار خواهید دید.در هرحال و با وجود مشکلات نباید ناامید شد، بلکه با پشتکار باید به مبارزه با مشکلات رفت.

در ادامه مراسم جناب آقای پروفسور رونقی، استاد فسایی بازنشسته دانشگاه اهایو آمریکا به ایراد سخنرانی راجع به داشتن جدیت و پشتکار برای غلبه بر تمام مشکلات و مضرات نامیدی پرداختند که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت.

پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء برنامه های شاد و متنوعی که شورو نشاط و رضایت دانشجویان راه به همراه داشت،از قبیل: اجرای موسیقی زنده، اجرای تئاتر طنز،تجلیل از نفرات برتر هر رشته و رتبه برترهای کنکور کارشناسی ارشد و پخش کلیپ خاطره های دانشجویی اجرا شد.

این مراسم با ضیافت شام پایان پذیرفت.