امروز 05 اسفند 1397

خانه

دهمین همایش بین المللی پژوهش‌های قرآن کریم و فرهنگ انقلاب

guran

چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا

razavi

برپایی غرفه انار دردانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در آستانه اربعین حسینی، کانون باران دانشگاه از تاریخ 94/9/8به مدت 2روز اقدام به برپایی غرفه انار دردانشگاه نمود.

 این فعالیت خیرخواهانه  با همت مدیریت امور فرهنگی واجتماعی دانشگاه، توسط کانون خیریه باران وبا همکاری دانشجویان علاقمند در محوطه دانشگاه انجام شد.

اعضای این کانون با توزیع و فروش انار و آب انار، هزینه آن را صرف کمک به محصلین و  افراد نیازمندنمودند.

برپایی نمایشگاه کتاب و بازیهای فکری دردانشگاه

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا از تاریخ 28/2/94 لغایت 30/2/94 نمایشگاه کتاب و بازیهای فکری در دانشگاه برگزار گردید.

این نمایشگاه با همت مدیریت امور فرهنگی واجتماعی توسط انجمن علمی ریاضی و به مناسبت هفته ریاضی و روز بزرگداشت خیام و با عرضه کتابهای مختلف ریاضی و بازیهای فکری برگزار گردید و مورد استقبال و بازدید اساتید و دانشجویان قرار گرفت.

   

برپایی نمایشگاه حجاب و عفاف در دانشگاه

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا ، در تاریخ 27/2/94 نمایشگاه حجاب و عفاف در دانشگاه برپا گردید .

این نمایشگاه با همت مدیریت امورفرهنگی واجتماعی توسط کانونهای بشارت خوبیها، قرآن و عترت و حجاب و عفاف به منظور ترویج فرهنگ حجاب در دانشگاه برگزار شد.

در این نمایشگاه کتابها و محصولات مختلف با موضوع حجاب و عفاف در معرض دید اساتید و دانشجویان قرارگرفت.

   

برگزاری اردوی فرهنگی تفریحی ویژه بسیجیان پایگاه اداری دانشگاه

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز جمعه مورخ 25/2/94 اردوی فرهنگی تفریحی ویژه بسیجیان پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری دانشگاه فسا به مقصد سد سلمان فارسی  برگزار گردید.

دراین اردوی یک روزه، بسیجیان پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری دانشگاه فسا ضمن بازدید از غار سنگ شکن جهرم، سد سلمان فارسی و اجرای برنامه های فرهنگی ، پس ازاقامه نمازجماعت و ضیافت ناهارجلسه حلقه شجره صالحین را برگزارنمودند.

   

حضور دانشگاه فسا در پنجمین جشنواره ملی رویش

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، کانونهای فرهنگی،هنری و اجتماعی دانشگاه فسا ازتاریخ 19/2/94 لغایت 22/2/94 به مدت 4 روز در پنجمین جشنواره رویش شرکت نمودند. این جشنواره با حضور کلیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور به منظور ارائه و معرفی دستاوردهای کانونهای فرهنگی هنری دانشگاههای کشور و برگزاری دوره های تخصصی ویژه کارشناسان و دبیران کانونهای فرهنگی در دانشگاه شیراز برپا گردید. دانشگاه فسا نیز در این جشنواره ضمن برپایی غرفه ، فعالیتهای کانونهای فرهنگی، هنری و اجتماعی دانشگاه فسا را در معرض دید عموم قرارداد. دکترمیرزایی مدیرکل محترم فرهنگی واجتماعی وزارت علوم ضمن بازدید از غرفه کانونهای فرهنگی،هنری دانشگاه فسا، ...

برگزاری دومین دوره مسابقه استانی برنامه نويسي پلکاني در دانشگاه فسا

کانون هابه گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا دومین دوره مسابقه استانی برنامه نويسي پلکاني روز جمعه 18 ارديبهشت 1394 از ساعت 10 تا 17 به ميزباني دانشگاه فسا برگزار گرديد. در این مسابقات که با همت مدیریت امورفرهنگی واجتماعی توسط انجمن علمی فناوری اطلاعات با هدف شناسايي و تشويق استعداد هاي جوان برگزار شد، 15 تيم به رقابت پرداختند که در پایان به برگزیدگان این مسابقه،تیم اول مبلغ 300 هزار تومان، تیم دوم 200 هزار تومان و تیم سوم 100 هزار تومان وجه نقد از طرف انجمن علمی فناوری اطلاعات اهدا شد. اسامی برگزیدگان این مسابقات به شرح زیر می باشد: آقایان علیرضا ...