برگزاری نشست هیات رییسه دانشگاه با شورای شهر فسا

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۶:۲۲ کد : ۱۱۷ اخبار
تعداد بازدید:۷۴۳
برگزاری نشست هیات رییسه دانشگاه با شورای شهر فسا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا به مناسبت روز شورا نشست هیات رییسه دانشگاه با شورای شهر فسا در راستای تحقق شعار سال برگزار شد.

در این نشست جناب آقای دکتر فتح اللهی رییس محترم دانشگاه ضمن تبریک روز شورا و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به معرفی ظرفیتها، جایگاه و رتبه کشوری، استانی و شهرستانی دانشگاه فسا پرداختند.

دکتر فتح اللهی در ادامه سخنان خود با تاکید بر شعار سال تصریح کردند شورای شهر بعنوان یکی از ارکان اقتصاد دانش بنیان با محوریت دانشگاه می تواند ضمن استفاده از ظرفیت اعضای هیات علمی دانشگاه با بهره گیری از دانش لازم در راستای تحقق اقتصاد دانش بنیان قدمهای موثری را در آبادانی و توسعه شهرستان بردارد.

جناب آقای نیساری رییس محترم شورای شهرفسا ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و خیر مقدم به میهمانان گفتند بحمدالله شورای شهر فسا جزء مجموعه هایی بوده که از ابتدای کار شورا با دانشگاه فسا همکاری داشته و ما افتخار می کنیم که در خدمت اساتیدی هستیم که زینت علمی شهر هستند و نیز باعث رشد و توسعه و ترقی دانشگاه شدند و در حوزه نظارت و مدیریت شهری نیز فعال هستند.

رییس محترم شورای شهرفسا در ادامه با اشاره به روز ملی شوراها افزودند اگر شورای شهر بعنوان اتاق فکر مدیریت شهری عمل کند قطعا توسعه و رونق شهر را بدنبال خواهد داشت و اگر تدابیر و نقشه راه شهر بطور صحیح طراحی شود قطعا شهر در همه ابعاد به ساحل آرامش و توسعه و رونق خواهد رسید.

در ادامه این نشست در خصوص مشکلات شهرستان بویژه در حوزه کمبود آب، فضای سبز و نیز نحوه همکاری دانشگاه و شورا جهت حل مشکلات، بحث و تبادل نظر شد. 


نظر شما :