برگزاری نشست رییس دانشگاه با رییس جمعیت هلال احمر فسا و کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۵:۴۳ کد : ۱۱۹ اخبار
تعداد بازدید:۸۱۰
برگزاری نشست رییس دانشگاه با رییس جمعیت هلال احمر فسا و کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز چهارشنبه 21 اردیبهشت نشست رییس دانشگاه با رییس جمعیت هلال احمر فسا و کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه به مناسبت هفته هلال احمر در سالن مهندس بردبار دانشگاه برگزار شد.

در این نشست جناب آقای دکتر فتح اللهی رییس محترم دانشگاه ضمن عرض تبریک و خیرمقدم به میهمانان و تشکر از زحمات جمعیت هلال احمر شهرستان و نیز فعالیتهای کانون هلال احمر دانشگاه ، بر ترویج روحیه کارداوطلبانه و جهادگرانه بین جامعه تاکید کردند.

در ادامه نشست جناب آقای محمدی رییس محترم جمعیت هلال احمر شهرستان فسا ضمن تقدیر و تشکر از ریاست دانشگاه افزود که فعالیتهای مثبتی که توسط کانون هلال احمر دانشگاه فسا انجام گرفته مرهون تدبیر،حمایت و مدیریت ریاست دانشگاه هست.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان فسا در ادامه سخنان خود به ارائه گزارشی از فعالیتهای جمعیت هلال احمر شهرستان فسا پرداخت.

در ادامه این نشست استاد مشاور و نیز  اعضای شورای مرکزی کانون هلال احمر دانشگاه به بیان دغدغه ها، دیدگاهها و مسائل و مشکلات خود پرداختند و و بر همکاری و تعامل دانشگاه فسا و جمعیت هلال احمر شهرستان فسا تاکید کردند.

در پایان این نشست لباس مخصوص جمعیت هلال احمر از طرف رییس محترم هلال احمر شهرستان فسا به ریاست محترم دانشگاه فسا تقدیم گردید و نیز از اعضای فعال کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه با اهداء لوح، تقدیر شد.


نظر شما :