برگزاری نشست کمیته های اجرایی مراسم روز دانشگاه فسا با صنایع شهرستان

۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۹ کد : ۱۵۳ اخبار
تعداد بازدید:۸۹۰
برگزاری نشست کمیته های اجرایی مراسم روز دانشگاه فسا با صنایع شهرستان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا نشست کمیته های اجرایی مراسم روز دانشگاه فسا با صنایع شهرستان با حضور رییس دانشگاه فسا، رییس اداره صنعت و معدن فسا، رییس اتاق اصناف، نمایندگان صنایع شهرستان و کمیته های اجرایی برگزاری مراسم روز دانشگاه فسا در روز یکشنبه 12 تیر ماه در سالن مهندس بردبار برگزار گردید.

در این مراسم دکتر فتح اللهی رییس دانشگاه فسا ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین و ارائه آمار از وضعیت اقتصادی و اشتغال شهرستان فسا تصریح کرد دانش بنیان شدن تولید یعنی دانش بنیان شدن همه بخش ها از جمله خدمات است.

دکتر فتح اللهی ضمن تشکر از حضور صنایع افزود هدف از برگزاری مراسم روز دانشگاه، ارتباط مجموعه دانشگاه با نهادهای مختلف شهرستان و استفاده از ایده های اصناف و صنایع در راستای در آمد و بهبود اشتغال است.

در این مراسم محمد امین تسلیمیان رئیس دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه و دبیر کمیته های اجرایی مراسم روز دانشگاه، ضمن دعوت از کلیه صنایع جهت حضور و برپایی نمایشگاه در مراسم روز دانشگاه با تشریح ارکان اقتصاد دانش بنیان و بیان اهداف برگزاری مراسم روز دانشگاه بر ارتباط دانشگاه و بخش خصوصی شهرستان تاکید کرد.

در ادامه این نشست، نمایندگان صنایع شهرستان در خصوص نحوه ارتباط دانشگاه و صنعت بحث و تبادل نظر کردند.

در پایان نشست، مدعوین و مسئولین کمیته های اجرایی مراسم روز دانشگاه در خصوص نحوه برپایی نمایشگاه، نقطه نظرات خود رابیان نمودند و از محل برپایی مراسم بازدید بعمل آمد.


( ۲ )

نظر شما :