پیام تبریک رییس دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند

۰۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۲ کد : ۱۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۴۷
پیام تبریک رییس دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم


هر آنکس خدمت جانان به جان کرد                          به گیتی نام خود را جاودان کرد

هفته نخست شهریور ماه که مصادف با هفته دولت می‌باشد، یادآور شهادت دو اسوه مجاهد دولت جمهوری اسلامی ایران شهیدان رجایی و باهنر است و چه شیرین است که نام و خاطره آنان به نام هفته دولت و روز کارمند گره بخورد و به عنوان یک سرمشق نمونه، پایدار و ماندگار باشد.

روز کارمند، تجلیل از انسان های شایسته ای است که با هدف والای خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار با دستانی کارآمد، گره از مشکلات مردمان می‌گشایند و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بخش مهم و اساسی اداره امور کشور را برعهده دارند.
 آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره های زندگی انسان ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است. کار و فعالیت کارمندان، به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شایسته تقدیر و بیان است. ازاین رو سزاوار است امروز را قدر بدانیم و در بزرگداشت مقام ارزشمند و والای کارمندان کشور بکوشیم.

هیچ دستاوردی در ارتقای کیفیت خدمات، فعالیت‌های علمی و عملی و ایجاد رضایت ارباب‌رجوع بویژه دانشجویان ارجمند، بدون همت و تلاش‌های مسئولانه و بی‌دریغ این عزیزان حاصل نمی‌شود و بی‌تردید، تعالی دانشگاه به‌عنوان کانون فرهنگ، علم، پژوهش و فناوری و همچنین ایجاد محیطی بانشاط و پویا و عبور از چالش‌ها، بدون مشارکت فعال و صادقانه این عزیزان مقدور نیست.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان بزرگوار رجایی و باهنر اسطوره های تلاش و خدمت خالصانه و الگوی کارگزاران صدیق در نظام مقدس جمهوری اسلامی و با بزرگداشت هفته دولت ، فرا رسیدن چهارم شهریورماه  "روز کارمند"  را به محضر همه کارمندان دانشگاه فسا تبریک و تهنیت عرض نموده ، سربلندی و توفیق همکاران را از درگاه خداوند متعال آرزو دارم.

دکتر جمال فتح اللهی

رییس دانشگاه فسا


( ۱ )

نظر شما :