برگزاری جلسه مدیران دانشگاه

۰۲ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۴ کد : ۱۶۴ اخبار
تعداد بازدید:۷۱۲
برگزاری جلسه مدیران دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا جلسه مدیران دانشگاه با موضوع نقش‌ اعضای هیات علمی و گروه های آموزشی در جایگاه دانشگاه فسا و ارائه یک نقشه مسیر برای مشارکت بیشتر در جهت ارتقاء جایگاه دانشگاه در روز دوشنبه 31 مردادماه در سالن مهندس بردبار برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه، دکتر جمال فتح اللهی رییس دانشگاه فسا ضمن تشریح اهمیت تاثیر فعالیت­ها و تلاش­های اعضای هیات علمی در ارتقاء جایگاه آموزشی، پژوهشی، اقتصادی و اجتماعی دانشگاه و شهرستان، بر لزوم توجه به افزایش بهره وری و ایجاد انگیزه برای مشارکت در بهبود همه جانبه جایگاه دانشگاه تاکید و از تلاش‌های همکاران تقدیر کرد.

در ادامه، دکتر محمدرضا محمودی مدیر پژوهش دانشگاه فسا درباره شاخص های مهم در رتبه  بندی دانشگاه ها شامل آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری، بین المللی سازی، اثرگذاری اقتصادی و خدمات اجتماعی، زیرساخت و تسهیلات گزارشی اراده داد.

در پایان این نشست، درباره نحوه اجرا و عملیاتی سازی طرح پیشنهادی دکتر محمدرضا محمودی و دکتر رضا روحی جهت پایش نقش‌ اعضای هیات علمی و گروه های آموزشی در جایگاه دانشگاه فسا و ارائه یک نقشه مسیر برای مشارکت بیشتر در جهت ارتقاء جایگاه دانشگاه بحث و تبادل نظر گردید.


نظر شما :