نشست هیات رییسه دانشگاه با رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا

۰۲ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۲:۵۳ کد : ۱۶۵ اخبار
تعداد بازدید:۷۵۲
نشست هیات رییسه دانشگاه با رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز سه شنبه یکم شهریور به مناسبت روز پزشک، نشست هیات رییسه دانشگاه با رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد.

در این نشست دکتر فتح اللهی رییس دانشگاه فسا ضمن تبریک روز پزشک و تقدیر از تلاشهای پزشکان به خصوص در ایام کرونا بر تعامل هرچه بیشتر دو دانشگاه که موجب پیشرفت دانشگاهها و شهرستان می شود، تاکید کرد.

رییس دانشگاه فسا در ادامه سخنان خود ضمن معرفی صنایع و تشریح وضعیت اقتصادی شهرستان و نیز ظرفیتهای دانشگاه فسا، مهمترین ماموریت منطقه را بر اساس سند آمایش سرزمین استان، تحقق کشاورزی دانش بنیان و گردشگری سلامت برشمرد و اذعان داشت ظرفیت های موجود در دو دانشگاه امکان  تحقق این ماموریت را فراهم می کند‌ و تعامل بین دو دانشگاه و مجموعه شهرستان شرط لازم برای این موضوع  است.

دکتر فتح اللهی با اشاره به امکان راه اندازی پارک تخصصی سلامت در شهرستان فسا تصریح کرد فلسفه وجودی پارک این است که فعالیتهای بهداشت و درمان با محوریت شهرستان و با کمک مجموعه دانشگاهها به سمت دانش بنیان شدن و تحقق شعار سال و ماموریت‌های منطقه پیش برود.

در ادامه، دکتر محمد کاظم وکیل رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن تشکر از حضور هیات رییسه دانشگاه، در خصوص راههای تعامل بیشتر دو دانشگاه در جهت کمک به حل مشکلات دو دانشگاه و شهرستان با حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر پرداخت.


( ۱ )

نظر شما :