پیام رییس دانشگاه فسا به مناسبت روز کارمند

۰۴ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۱:۲۲ کد : ۱۶۶ اخبار
تعداد بازدید:۸۲۵
پیام رییس دانشگاه فسا به مناسبت روز کارمند

چهارم شهریور ماه، یادآور ارزش نهادن به مجاهدت قشر عظیمی از جامعه و انسان های شایسته ایست که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای خداوند است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بخش مهم و اساسی اداره امور کشور را برعهده دارند و نیز فرصت مغتنمی است برای سپاسگزاری و تجلیل از همه ی کسانی که خشنودی حضرت حق را در خدمت خالصانه جست وجو کرده و همواره در بخش های مختلف متواضعانه فعالیت می کنند.

بدون شک دانشگاه فسا نیز همچون مراکز دیگر به پشتوانه نیروی انسانی متعهد و متخصص خود توانسته طی 16 سال فعالیت خود، نقشی موثر و کارآمد در عرصه آموزش عالی داشته باشد که بی گمان بخشی از این اهداف والای دانشگاه مرهون ممارست کارکنان عزیز می باشد. پر واضح است هیچ کوششی در جهت ارتقاء کیفیت خدمات و ایجاد رضایت در ارباب ‌رجوع بدون همت و همراهی این عزیزان به ثمر نخواهد رسید.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای والامقام دولت، شهیدان رجایی و باهنر، این روز را به تمامی کارمندان عزیز دانشگاه فسا تبریک عرض نموده و از زحمات صادقانه ایشان تشکر و قدردانی می نمایم. امیدوارم با کمک و همکاری کارکنان خدوم دانشگاه در بهبود کیفیت کلیه فعالیتها و جلب رضای خداوند متعال و مردم عزیز موفق‌تر از گذشته گام برداریم.

دکتر جمال فتح اللهی

رییس دانشگاه فسا


نظر شما :