برگزاری نشست هم اندیشی اساتید گروه معارف دانشگاه های فسا و علوم پزشکی

۱۶ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۲ کد : ۱۶۷ اخبار
تعداد بازدید:۶۲۲
برگزاری نشست هم اندیشی اساتید گروه معارف دانشگاه های فسا و علوم پزشکی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز سه شنبه 15شهریور، نشست هم اندیشی اساتید گروه معارف دانشگاه های فسا و علوم پزشکی فسا با حضور رئیس دانشگاه فسا ومسئول دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای فسا و علوم پزشکی واساتیدگروه معارف دو دانشگاه  با موضوع بررسی عوامل موثربر تعاملات و ارتباطات دانشجویان با اساتید معارف، درسالن مهندس بردبار برگزارشد.

درآغازجلسه حجت الاسلام و المسلمین عابدی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاههای  فسا و علوم پزشکی، ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان، طی سخنانی براهمیت هم اندیشی بین اساتید و نقش مهم ایشان درارتباط با دانشجویان تاکید کرد.

در ادامه جلسه، دکتر فتح اللهی رئیس دانشگاه فسا ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست مشترک، با تاکید بر شعار سال که مقام معظم رهبری سال تولید،دانش بنیان واشتغال آفرینی نام نهادند،  به نقش مهم دانشگاه  برای رسیدن به این هدف اشاره کرد.

دکترفتح اللهی درادامه  بیان کرد که توسعه اقتصادی در گرو تولید دانش بنیان است و مشکلاتی مانند بیکاری، تورم و وابستگی به واردات درصورت تحقق اقتصاد دانش بنیان حل خواهد شد.

رییس دانشگاه فسا در ادامه سخنان خود در تشریح ارکان اقتصاد دانش بنیان اذعان کرد: دانش،  ایجاد کننده تولید و درآمد در جامعه است و دانش بنیان شدن در گرو میزان  ارتباط دانشگاه  با جامعه بیرون و نیز مشارکت این ارکان با هم است.

دکترفتح اللهی درپایان سخنان خود به جایگاه و رتبه دانشگاه فسا درسطح کشور که جایگاه پرافتخاری محسوب می شود اشاره کرد.

درپایان این نشست، یک دوره برای توانمندسازی اساتید با موضوع تکنولوژی و روش های تولید محتوای چند رسانه ای توسط آقای عباسی برگزارشد.


نظر شما :