پیام رییس دانشگاه فسا به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید

۳۰ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۵:۴۰ کد : ۱۷۲ اخبار
تعداد بازدید:۶۱۰
پیام رییس دانشگاه فسا به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید

ِبسْـــمِ اللَّهِ الرَّحْمَـــنِ الرَّحِیــــمِ

ن وَالْقَلَــمِ وَمَا یَسْطُـرُونَ

فرا رسیدن سال تحصیلی جدید سرآغاز دوره ای است که دانش پژوهان و جویندگان علم، راه را بر خود هموار نموده و با بهره گیری از دانش اساتید فرهیخته، خویش را برای ایفای نقشی اثرگذار در آینده جامعه مهیا می کنند.

امسال نیز در دانشگاه فسا  به لطف پروردگار صحیفه دانش و معرفت با سرانگشت تکاپو و تلاش دانشجویان و صاحبان علم و کمال ورق می خورد و دروازه های بینش و دانایی به روی دانشجویان و دانش پژوهان گشوده می شود و یقینا با همراهی اعضای هیأت علمی فرهیخته و کارمندان متعهد و متخصص، استمرار موفقیت ها و توسعه هدفمند دانش و پژوهش در دانشگاه رقم خواهد خورد .

آغاز هفته دفاع مقدس را که هرساله تقارن آن با آغاز سال تحصیلی، حال و هوای خاصی به این ایام می‌بخشد، گرامی می‌داریم. یاد و خاطره رشادت‌ها و ایثارگری‌های ابرمردان جان برکفی که برای دفاع از دین و ناموس این سرزمین، ندای امام و مقتدای خویش را جانانه لبیک گفتند و مخلصانه از جان و مالشان گذشتند، تا همیشه تاریخ در لوح ضمیر همه ایرانیان مسلمان جاودانه خواهد ماند.

اینجانب فرا رسیدن سال تحصیلی جدید را به محضر تمامی دانشگاهیان به‌ویژه دانشجویان  نو ورود دانشگاه فسا صمیمانه تبریک گفته و امیدوارم در مسیر  گهربار دانش از فرصت ها بهترین استفاده را نموده و با تکیه بر توانمندی‌ها، ظرفیت ‌ها و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در پیشرفت، آبادانی و خودکفایی میهن اسلامی کوشا باشیم. امید است با همت و تلاش کلیه اساتید و کارکنان دانشگاه فسا بتوانیم گامهای مهمی در جهت رشد و بالندگی استعدادهای شما دانشجویان پر تلاش ایران اسلامی برداریم.

دکتر جمال فتح اللهی

رییس دانشگاه فسا


( ۳ )

نظر شما :