برگزاری مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه فسا

۲۶ مهر ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۳ کد : ۱۸۸ اخبار
تعداد بازدید:۴۷۷
برگزاری مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه فسا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، در روز دوشنبه 25 مهرماه مراسم معارفه دانشجویان جدید الورود با حضور هیات رئیسه دانشگاه، مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی، مدیر امور دانشجویی و دانشجویان جدیدالورود در تالار شیخ روزبهان برگزار شد.
دکتر فتح اللهی رئیس دانشگاه فسا،  ضمن خوشامد گویی به دانشجویان جدید الورود، به معرفی و بیان تاریخچه مختصری از دانشگاه فسا پرداخت و در ادامه تصریح کرد دانشجویان باید برای رسیدن به آینده ای بهتر و موفق  برای خود هدف گذاری داشته باشند تا به آن چیزی که می خواهند برسند و از امکانات موجود در دانشگاه برای رسیدن به آن استفاده کنند.

حجت الاسلام و المسلمین عابدی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فسا، ضمن عرض خیر مقدم به  دانشجویان جدید الورود از خداوند تعالی موفقیت  روزافزون آنها  را در عرصه علم و دانش خواستارشد و از دست‌اندرکاران این مراسم تشکر کرد.
در ادامه مراسم، مدیر آموزشی دانشگاه به بیان قوانین و مقررات آموزشی، مدیر دانشجویی به تشریح آیین نامه های خوابگاه و صندوق رفاه دانشجویی و معاون دانشجویی و فرهنگی نیز به معرفی کانونها، انجمنها، تشکلها و دیگر بخشهای حوزه دانشجویی پرداختند.نظر شما :