نشست صمیمانه رییس دانشگاه با کارمندان

۲۴ آبان ۱۴۰۱ | ۱۴:۴۱ کد : ۲۰۵ اخبار
تعداد بازدید:۵۱۰
نشست صمیمانه رییس دانشگاه با کارمندان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، در روز سه شنبه 24 آبان نشست صمیمانه رییس دانشگاه با کارمندان در سالن مهندس بردبار برگزار گردید.
در این نشست دکتر بهاءالدینی سرپرست دانشگاه فسا، ضمن ابراز خرسندی از حضور در میان کارمندان دانشگاه فسا بر تداوم چنین نشست هایی تاکید کرد.

وی درادامه با اشاره به دعای " اَلّلهُمَّ اخْرِجْنی مِنْ ظُلُماتِ الْوَهْم وَ اکرِمْنی بِنُورِ الْفَهْم وَ انْشُرْ عَلَینا خَزائِنَ عُلُومِک اَلّلهُمَّ افْتَحْ عَلَینا اَبْوابَ رَحْمَتِک " افزود: از خدا بخواهیم که از توهم نجات پیدا کنیم و در های رحمتش را بر ما بگشاید و گنجینه های دانش را برما بگستراند.
سرپرست دانشگاه فسا بیان کرد: در یک سازمان همه بخش ها مهم هستند، منتها در شرایط مختلف درجه اهمیتشان متفاوت می شود و یک مدیر باید به همه مجموعه های زیر دستش توجه داشته باشد. همه را ببیند و اهمیت بدهد، زیرا در یک سازمان همه اعضاء از اهمیت برخوردارند.
دکتر بهاءالدینی در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به درخشش دانشگاه فسا در بین دانشگاهای کشور به عنوان دومین دانشگاه جامع استان فارس تصریح کرد که این پیشرفت مرهون تلاش و ایثار همه مجموعه های دانشگاه فسا هست.

در ادامه این نشست، کارمندان سوالات، دغدغه ها و مشکلات خود را مطرح کردند.

 


نظر شما :