۲۷ آذر ماه سالروز شهادت شهید مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه گرامی باد

۲۶ آذر ۱۴۰۱ | ۱۱:۱۵ کد : ۲۲۵ اخبار
تعداد بازدید:۳۸۵
۲۷ آذر ماه سالروز شهادت شهید مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه گرامی باد

بیست و هفتم آذرماه، یادآور عروج سرخِ مجاهدی خستگی ناپذیر و عالمی ربانی، آیت اللّه مفتح، است که از پیشروان اندیشه وحدت حوزه و دانشگاه بود.

شهید آیت الله مفتح در راه تحقق این اندیشه و آرمان که از اندیشه بلند امام راحل رحمه الله برخاسته بود، تلاش های بی وقفه ای انجام داد. به همین منظور و به پاس فعالیت های چشم گیر شهید مفتح در راه تحقق وحدت حوزه و دانشگاه لزوم ارتباط، همکاری و هم فکری این دو قشر اندیشمند، روز ۲۷ آذر به عنوان سالروز وحدت حوزه و دانشگاه نام گذاری شده است.
بی‌ترید دو نهاد حوزه و دانشگاه ضمن داشتن ساختاری مستقل، می‌توانند با روش و منشی عالمانه با یکدیگر گفت‌وگو و تعامل کنند و در خدمت یکدیگر باشند و پیوند این دو نهاد معرفت‌آفرین و دانش‌افروز، می‌تواند مسیر سعادت و بالندگی ایران عزیزمان را هموار سازد.

 روابط عمومی دانشگاه فسا، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهید بزرگوار دکتر مفتح (ره)، روز وحدت حوزه و دانشگاه را به همه روحانیون و دانشگاهیان ارجمند تبریک عرض نموده و امیدوار است با درک متقابل از جایگاه رفیع علمی یکدیگر، روز به‌روز با همگرایی بیشتر، در مسیر پیشرفت و تعالی هرچه بیشتر نظام اسلامی گام بردارند.

روابط عمومی دانشگاه فسا


نظر شما :