برگزاری دومین نشست هم اندیشی اساتید گروه معارف در دانشگاه فسا

۱۸ دی ۱۴۰۱ | ۱۳:۰۲ کد : ۲۳۳ اخبار
تعداد بازدید:۳۶۷
برگزاری دومین نشست هم اندیشی اساتید گروه معارف در دانشگاه فسا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فسا و دانشگاه علوم پزشکی، دومین نشست هم اندیشی اساتید گروه معارف دانشگاه فسا در تالار اجتماعات مهندس بردبار دانشگاه فسا برگزار گردید.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین دکتر مهدی عابدی ضمن تشکر از حضور ریاست دانشگاه و اساتید گروه معارف، از همکاری و همراهی هیئت رییسه دانشگاه و اساتید در اجرای برنامه های دفتر نهاد رهبری قدردانی نمود.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و مدیر گروه معارف دانشگاه افزود: حضور اساتید خبره در دانشگاه از موهبت ها و فرصت های خوبی است که دانشگاهیان می بایست از این فرصت پیش آمده نهایت بهره را در راستای معرفت افزایی دانشجویان و دانشگاهیان، ترویج معارف الهی و کار فرهنگی در دانشگاه ببرند.

وی افزود طرح تحول دروس معارف دانشگاه و استفاده از اساتید متخصص در هر واحد آموزشی و استفاده از روش های نوین تدریس از اهم برنامه های گروه معارف دانشگاه می باشد.
در ادامه این نشست دکتر بهاءالدینی سرپرست دانشگاه فسا با بیان اهمیت بسیار زیاد دروس معارف در دانشگاه  افزود: دروس معارف در تربیت و سبک زندگی دانشجویان اثر گذار است و کار تربیتی اساتید معارف در کنار آموزش از رسالت های مهم گروه معارف در دانشگاه هاست و باید تکیه گاه اخلاقی و معنوی برای دانشجویان باشد.

سرپرست دانشگاه فسا در ادامه ضمن تبیین ارزش دروس معارف و اساتید معارف خاطر نشان کرد نحوه ارتباط گیری، قدرت تاثیرگذاری و بیان مطالب و همچنین به روز بودن اساتید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد چراکه این دروس می تواند تمام دوران زندگی دانشجویان را تحت تاثیر خود قرار دهند.
دراین نشست، اساتید با  هم اندیشی در مورد  موضوعات دروس معارف، به آسیب شناسی و بیان مشکلات پرداختند.


( ۱ )

نظر شما :