تجلیل از بانوان دانشگاه فسا به مناسبت گرامیداشت روز زن

۲۰ دی ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۸ کد : ۲۳۵ اخبار
تعداد بازدید:۴۹۹
تجلیل از بانوان دانشگاه فسا به مناسبت گرامیداشت روز زن

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، در روز سه شنبه 20 دی در راستای تجلیل از مقام زن و همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا " سلام الله علیها" نشست صمیمانه هیات رییسه با بانوان فرهیخته دانشگاه فسا در سالن مهندس بردبار برگزار شد.

در ابتدای مراسم دکتر بهاءالدینی سرپرست دانشگاه فسا، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا "سلام الله علیها" و روز زن گفت: شما  بانوان دانشگاهی باعث الفت بیشتر در دانشگاه هستید. یکی از صفات بارز پرودگار، مهربان بودن است  که موجب شده است کائنات با عشق و محبت، جهان هستی را به مأمنی برای زندگی کردن مبدل سازند و بر هیچ کس پوشیده نیست که وارث این ویژگی زیبای خداوند، زنان هستند.

سرپرست دانشگاه فسا در ادامه افزود: بانوان در ایفای نقش درخانواده به عنوان مهم ترین نهاد تربیتی فرزندان و آینده سازان کشور، نقش موثری در مسیر حرکت جامعه و توسعه کشور دارند.

در ادامه مراسم حجت الاسلام و المسلمین عابدی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا "سلام الله علیها" و روز زن، به توصیف ویژگی های ارزنده حضرت فاطمه زهرا (س) پرداخت و تصریح کرد: در توصیف کرامات حضرت "زهرا سلام الله علیها"همین بس که اولین نفر در بین انسان هاست که وارد بهشت می شود.

این مراسم علاوه بر تجلیل از مقام زن، فرصتی برای گفت و گوی بانوان دانشگاه با هیات رییسه محترم و ارائه نظرات آنان پیرامون بالندگی هرچه تمام تر دانشگاه را فراهم آورد.

در پایان این مراسم از بانوان حوزه های مختلف دانشگاه، با اهدای گل و هدیه تجلیل شد.


( ۱ )

نظر شما :