بازدید هیات رییسه و اساتید دانشگاه ازشرکت پیشگامان فسا

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۷ کد : ۲۴ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۹۴
بازدید هیات رییسه و اساتید دانشگاه ازشرکت پیشگامان فسا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز چهارشنبه 24 شهریور پیرو نشست 23 فروردین مدیران صنایع بزرگ شهرستان در دانشگاه در راستای تحقق اقتصاد دانش بنیان به منظور هم افزایی و تبادل نظر بین دانشگاه و شرکت پیشگامان فسا و نیز در جهت رفع موانع و مشکلات صنایع شهرستان،جمعی از اساتید دانشگاه از این واحد تولیدی بازدید کردند.

در این بازدید که با حضور اعضای هیات رییسه، اساتید دانشگاه ، مدیر عامل و مسئولین شرکت پیشگامان انجام شد، مشکلات مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پیشنهادات دانشگاه برای کمک به حل بخشی از مشکلات شرکت ارائه گردید.

هیات رییسه و اساتید دانشگاه ضمن بازدید از بخشهای مختلف شرکت، در جریان مسائل و مشکلات پیش روی این شرکت قرار گرفتند.

در این بازدید، گفتگوها و پیشنهاداتی در 3 محور کشاورزی، آبیاری و آزمایشگاه کنترل کیفیت صنایع غذایی ارائه گردید.

جناب آقای دکتر فتح اللهی رییس محترم دانشگاه ضمن تشکر از مسئولین شرکت پیشگامان گفتند مهمترین رکن و محور فعالیتهای اقتصادی در راستای تحقق اقتصاد دانش محور، دانشگاهها هستند.

دکتر فتح اللهی در ادامه سخنان خود با  اشاره به توانمندیها و ظرفیتهای دانشگاه فسا در کمک به رفع مشکلات شرکت،افزودند با توجه به اینکه رشته های تحصیلی در دانشگاه فسا با صنایع شهرستان مرتبط هست، به عنوان یک دانشگاهی و یک شهروند تلاش می کنیم تا ارتیاط دانشگاه با صنعت، شکل پذیرد .

جناب آقای حاج محمدی زاده مدیرعامل محترم شرکت پیشگامان ضمن تقدیر و تشکر از حضور هیات رییسه دانشگاه به تشریح مشکلات و موانع پیش روی توسعه پرداخت.

در نهایت مقرر گردید پیشنهاداتی جهت تصمیم گیری در خصوص همکاریهای کشاورزی و آزمایشگاهی از طرف دانشگاه مطرح گردد و نمایندگانی از طرف دانشگاه و شرکت پیشگامان جهت پیگیری مسائل و مشکلات و نیز ارتباط دوجانبه معرفی شود.

کلید واژه ها: فسا دانشگاه فسا پیشگامان


( ۲ )

نظر شما :