معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان در بازدید از دانشگاه فسا :

دانشگاه فسا نسبت به سال تاسیس تا کنون چه از لحاظ علمی و چه فیزیکی رشد قابل ملا حظه ای داشته است.

۰۵ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۶:۴۸ کد : ۲۴۳ اخبار
تعداد بازدید:۴۸۵
دانشگاه فسا نسبت به سال تاسیس تا کنون چه از لحاظ علمی و چه فیزیکی رشد قابل ملا حظه ای داشته است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، در روز چهارشنبه 5 بهمن  دکتر هاشم  داداش پور معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان و دکتر محمد جواد سلمان پور معاون بورس و امور دانشجویان بین الملل به اتفاق حجه الاسلام والمسلمین جمالی زاده امام جمعه فسا، مهندس صفرپرور فرماندار ویژه فسا، مهندس موسوی رییس آموزش و پرورش فسا ، اعضای هیات رییسه و کارکنان از دانشگاه فسا بازدید نمودند.
در ابتدا دکتر داداش پور و دکتر سلمانپور از سلف سرویس مرکزی  در حال ساخت، خوابگاه دختران، خوابگاه و سلف سرویس پسران، مرکز تندرستی، مرکزمشاوره و دانشکده ها بازدید نمودند و ضمن بازدید از امکانات خوابگاهی به سمع نظرات و مشکلات دانشجویان پرداختند.

در ادامه این بازدید، آیین کلنگ زنی سالن  چند منظوره  شهید مجید فتحیان برگزار گردید.
 
این سالن با مساحت  1250 متر مربع وهزینه ای بالغ بر 6 میلیارد تومان بعنوان برآورد اولیه برای ساخت این پروژه که بخشی از آن با کمک و همت پدر بزرگوار شهید مجید فتحیان تامین خواهد شد.

در پایان این بازدید رئیس سازمان امور دانشجویان و معاون بورس و امور دانشجویان بین الملل در نشست مشترکی با حضور هیئت رئیسه و مدیران دانشگاه برگزار گردید، حاضر شدند.
در ابتدای این نشست، دکتر بهاءالدینی سرپرست دانشگاه فسا، ضمن عرض خیر مقدم،  تصریح کرد که سرکشی و بازدید مسئولین از دانشگاه ها باعث دلگرمی و امیدواری مسئولین دانشگاه می شود.
دکتر
داداش پور معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان بیان نمود دانشگاه فسا نسبت به سال تاسیس تا کنون چه از لحاظ علمی و چه فیزیکی رشد قابل ملا حظه ای داشته است.

معاون وزیر علوم با اشاره به حمایت وزارت علوم و همچنین سازمان امور دانشجویان کشور از راه اندازی خوابگاههای متاهلی خاطرنشان کرد: در این راستا برای احداث خوابگاه متاهلی حمایت خواهیم کرد.
دکتر داداش‌پور با تاکید بر حمایت سازمان دانشجویان از تجهیز خوابگاه های دانشجویی و رفاه دانشجویان اذعان نمود: در این راستا همه تلاش مجموعه سازمان امور دانشجویان برای رفاه دانشجویان است و امیدواریم بتوانیم با کمک به دانشگاه فسا در زمینه های مختلف، برخی کاستی های موجود رفع شود.
دکتر محبی معاون امور دانشجویی دانشگاه فسا، ضمن تقدیر از دکتر داداش پور در سخنانی  خواستار توجه به مشکلات مربوط به خوابگاه خواهران، تغذیه، مشاوره، تربیت بدنی و امکانات ورزشی و سلف سرویس شد.
در پایان دکتر داداش پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان پس از استماع دغدغه‌ها و نقطه‌نظرات حاضرین در جلسه، ضمن قدردانی از زحمات سرپرست دانشگاه و مدیران و معاونان این مجموعه، قول مساعد برای پیگیری کلیه موارد مطرح شده را داد.


( ۳ )

نظر شما :