پیام تبریک رییس دانشگاه فسا به مناسبت فرا رسیدن آغاز سال تحصیلی جدید

۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۸:۴۶ کد : ۲۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۶۴۸
پیام تبریک رییس دانشگاه فسا به مناسبت فرا رسیدن آغاز سال تحصیلی جدید

باسمه تعالی

طلوع ماه مهر، فصل رویش و شکوفایی دانایی، بیداری و آگاهی علم و دانش  و نیز سرآغاز دوره ای است که دانش پژوهان و جویندگان علم، با بهره گیری از دانش، خویش را برای ایفای نقشی اثرگذار در آینده جامعه مهیا می سازند.

بی‌شک تولید علم مهم‌ترین رسالت مجموعه دانشگاهی است و نیل به این آرمان متعالی و خلق دانشگاه تمدن‌ساز، مستلزم تلاش و کوشش شما عزیزان در دانشگاه و بسط افق های علمی کشور است. هر چند بحران پاندمی ویروس کرونا و سایر مشکلات گوناگون امروز کشور موجب آسیب به بخش‌های مختلف جامعه شده است، اما حل همه این چالش‌ها در گرو همت، کوشش و انگیزه شما آینده سازان میهن است.

دانشگاه به عنوان نهادی اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و کارآفرینی و همچنین کانون تفکر و جوشش فکری در جامعه محسوب شده و در این راستا بر یکایک اعضای جامعه دانشگاهی فرض است که با ایجاد فضایی همراه با نشاط، در مسیر پویایی علمی و فرهنگی هم راستا با رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تلاش نمایند.

امسال نیز در دانشگاه فسا به لطف پروردگار صحیفه دانش و معرفت با سرانگشت تکاپو و تلاش دانشجویان و صاحبان علم و کمال ورق می خورد و دروازه های بینش و دانایی به روی دانشجویان و دانش پژوهان گشوده می شود و یقینا با همراهی اعضای هیأت علمی فرهیخته و کارمندان متعهد و پرتلاش، استمرار موفقیت ها و توسعه هدفمند دانش و پژوهش در دانشگاه رقم خواهد خورد.

تقارن آغاز سال تحصیلی جدید با ماه صفر و هفته دفاع مقدس، پیام آور آزادگی، ایثار و فداکاری برای رسیدن به اهداف متعالی و حیات بخش اسلام است.

ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، به اعضای محترم خانواده دانشگاه فسا،اساتید ارجمند، دانشجویان عزیز و کوشا و کارکنان پرتلاش، امیدوارم  که  با همّت و تلاشِ صادقانه و مسئولانه در شرایط کنونی که آموزشها به صورت مجازی برگزار می شود به رسالت دانشگاه در عرصه پیشتازی علمی، قانونمداری، پاسخگویی، مأموریت‌گرایی، اخلاق مداری، خلّاقیت و کارآفرینی جامه عمل پوشانده شود و دانشجویان عزیز با تکیه بر توانمندی ها و استعدادهای خود و با استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه، به فعالیت علمی بپردازند و حضور حقیقی و تأثیرگذار خود را در عرصه‌های علمی و فرهنگی جامعه به اثبات برسانند.

دکتر جمال فتح اللهی

رییس دانشگاه فسا

کلید واژه ها: پیام دانشگاه فسا فسا


( ۴ )

نظر شما :