انتصاب دکتر میثم مقدم بعنوان سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه

۱۶ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۹:۱۷ کد : ۲۵۱ اخبار
تعداد بازدید:۲۰۲
انتصاب دکتر میثم مقدم بعنوان سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، طی حکمی از سوی دکتر بهاءالدینی سرپرست دانشگاه، دکتر میثم مقدم بعنوان سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه منصوب شد.

در این حکم آمده است با توجه به تعهد، شایستگی و تجربیات ارزنده حضرتعالی بر طبق بند ب ماده 5 آیین‌نامه مدیریت دانشگاه‌ها به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و عنایت حضرت بقیه الله (عج) و نصب العین قراردادن قوانین و مقررات و تکریم دانشجویان در انجام ماموریت های زیر توفیق روز افزون داشته باشید:
1- بهبود وضعیت اجتماعی و فرهنگی دانشجویان از طریق مشارکت دادن آنها در امور رفاهی از جمله بوفه دانشجویی، رستوران مکمل و باشگاه ورزشی.
2- فعال سازی و ماموریت گرا کردن کانون‌های دانشجویی از جمله بسیج دانشجویی، انجمن‌های علمی و کرسی‌های آزاد اندیشی با توجه به منویات مقام معظم رهبری در زمینه‌های جهاد تبیین و گام دوم انقلاب.
3- احیاء و راه اندازی مرکز مشاوره دانشجویی در جهت سلامت جسم و روان.
4- پیگیری طراحی و ساخت خوابگاه‌های ملکی دختران و متاهلین دردانشگاه

دکتر بهاءالدینی سرپرست دانشگاه نیز طی نامه ای به دکتر محبی معاون سابق دانشجویی و فرهنگی، از زحمات ایشان در طول مدت خدمت، تقدیر و تشکر نمود.

دکتر میثم مقدم عضو هیات علمی گروه عمومی دانشگاه فسا می باشد و در سوابق خود مدیریت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و مدیریت برنامه و بودجه دانشگاه را دارد.


نظر شما :