برگزاری ویژه برنامه دهه فجر و نشست بصیرتی در دانشگاه فسا

۱۷ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۲:۱۷ کد : ۲۵۳ اخبار
تعداد بازدید:۵۵۱
برگزاری ویژه برنامه دهه فجر و نشست بصیرتی در دانشگاه فسا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، در روز دوشنبه 17 بهمن، ویژه برنامه دهه فجر و نشست بصیرتی با حضور حجه الاسلام والمسلمین راهوار، هیات رییسه و کارکنان دانشگاه در سالن مهندس بردبار برگزار گردید.
حجه الاسلام والمسلمین راهوار سخنران این ویژه برنامه، ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت زینب (ع) و تبریک به مناسبت 44 سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از حضور در دانشگاه فسا اظهار خرسندی نمود.

ایشان در ادامه این مراسم بیان کرد: در حال حاضر حجم تروریسم رسانه ای علیه جمهوری اسلامی به قدری زیاد است که واقعیت ها را برعکس یا وارونه جلوه می دهند.این روز ها تروریسم رسانه ای سعی می کند ذهنیت و دیدگاه جوان ایرانی نسبت به تمام اتفاقات تغییردهند.این کار تروریسم رسانه ای با برنامه ریزی دقیق و پشتکار بسیار انجام شده است، به طوری که سعی می کنند از دوران پهلوی به عنوان دوران طلایی و فوق العاده نام ببرند و واقعیت ها را پنهان کنند.
حجه الاسلام والمسلمین راهوارتصریح کرد: تنها راه مقابله با این تروریسم رسانه ای برای روشن کردن ذهنیت جوان ایرانی جهاد تبیین است، که مقام معظم رهبری بارها در سخنرانی های خود آن را بیان می کنند.

ایشان افزود؛ در موضوع شکل گیری انقلاب اسلامی نیز به همین شکل است و نیاز به روشنگری و تبیین داشته و ضرورت دارد از ایام دهه مبارک فجر به عنوان فرصت مناسب به منظور افزایش بصیرت و آگاهی استفاده کرد تا دانشجویان و فرهیختگان با دستاوردهای انقلاب اسلامی بیشتر آشنا شوند.


نظر شما :