برگزاری جلسه هیات رییسه دانشگاه با هیات رییسه پایگاه استنادی علوم جهان اسلام

۰۹ مهر ۱۴۰۰ | ۱۵:۲۹ کد : ۲۸ اخبار
تعداد بازدید:۱۸۳۰
برگزاری جلسه هیات رییسه دانشگاه با هیات رییسه پایگاه استنادی علوم جهان اسلام

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز چهارشنبه 7 مهر جلسه هیات رییسه دانشگاه با هیات رییسه پایگاه استنادی علوم جهان اسلام بصورت مجازی برگزار شد.

در این جلسه جناب آقای دکتر فتح اللهی رییس محترم دانشگاه پس از معرفی دانشگاه فسا، به جایگاه دانشگاه فسا در بین دانشگاههای کشور و استان و نیز رتبه بندی های بین المللی اشاره کردند و گفتند باور ما این است که شاخصهای مورد نظر ISC برای رتبه بندی دانشگاهها شاخصهایی است که پیگیری ارتقاء آنها به بهبود عملکرد کمی و کیفی دانشگاه کمک می‌کند.

در ادامه جلسه جناب آقای دکتر دهقانی رییس محترم پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ضمن اشاره به نکاتی در خصوص توجه به کیفیت فعالیتهای علمی و نیز توجه به فعالیتهایی که به رفع مشکلات صنعت کمک می کند،گفتند امیدواریم بتوانیم با برگزاری کارگاههای علمی و پژوهشی فضای مناسبی در راستای اجرای ماموریت دانشگاه فراهم کنیم.

دکتر دهقان در ادامه سخنان خود افزودند بحمدالله دانشگاه فسا یکی از دانشگاههای خوشنام در استان فارس تلقی می شود و ان شالله که بتوانیم با همکاری طرفین در جهت ارتقاء اثربخشی فعالیتهای پژوهشی گامهای موثری برداریم.

در پایان جلسه مقرر گردید متن تفاهم نامه همکاری مابین  دانشگاه فسا و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام تکمیل شود و یک نفر بعنوان نماینده  جهت انجام پیگیری امورات معرفی گردد.

کلید واژه ها: فسا دانشگاه فسا پایگاه استنادی علوم جهان اسلام


( ۱ )

نظر شما :