دانشگاه فسا جزء دانشگاه های نسل چهارم است، که ماموریت آن تمدن ساز و تحول آفرین است.

برگزاری جلسه هم اندیشی رییس با مدیران دانشگاه

۲۱ اسفند ۱۴۰۱ | ۰۹:۲۸ کد : ۲۸۴ اخبار
تعداد بازدید:۲۱۴
برگزاری جلسه هم اندیشی رییس با مدیران دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، در روز شنبه 20 اسفند جلسه هم اندیشی رییس دانشگاه با معاونین، رؤسای دانشکده ها و مدیران گروه دانشگاه با هدف ارائه گزارش از وضعیت موجود و روند انجام شده در دوران مدیریت و تعامل در جهت ارتقاء علمی و تحقیقاتی دانشگاه در سالن مهندس بردبار برگزار گردید.
دکتر بهاءالدینی سرپرست دانشگاه فسا ضمن عرض خیر مقدم تصریح کرد: دانشگاه فسا جزء دانشگاه های نسل چهارم است، که ماموریت آن تمدن ساز و تحول آفرین است.
سرپرست دانشگاه فسا افزود:
دانشگاه‌ها نسل چهار ویژگی و مشخصه مهم باید داشته باشند: 1-تحول‌گرا بودن 2-تعالی‌گرا بودن 3- تقاضا محور بودن 4- توسعه منطقه‌ای بودن .
در ادامه افزود: زمانی که بخواهیم دانشگاه را به سمت دانشگاه مسأله محور و دانشگاه نسل چهارم ارتقاء دهیم باید دو ویژگی مهم مد نظر داشته باشیم. اول اینکه باید در حوزه آموزش به‌سراغ رشته‌های میان‌رشته‌ای برویم و دوم باید جامعه و نیازهای آن را مورد توجه قرار دهیم؛ به ‌عبارت بهتر، ما باید به مسئولیت‌های اجتماعی و نوآوری‌های اجتماعی که در محیط پیرامون دانشگاه وجود دارد، بی‌تفاوت نباشیم. حال اگر این مهم محقق شود، ما به دانشگاه‌های نسل چهارم
  خواهیم رسید.
در ادامه جلسه، مدیران به بیان نظرات و پیشنهادات و وضعیت موجود و روند انجام شده در دوران مدیریت خود پرداختند.
در پایان این جلسه دکتر بهاءالدینی سرپرست دانشگاه فسا، از کلیه اعضای هیات علمی تشکر نمود و بیان کرد کلیه اعضای هیات علمی دانشگاه فسا از نظر علمی و اجرای پر بار هستند.


( ۲ )

نظر شما :