پیام روابط عمومی دانشگاه فسا به مناسبت هفته تربیت بدنی

۲۷ مهر ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۴ کد : ۳۱ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۵۹
پیام روابط عمومی دانشگاه فسا به مناسبت هفته تربیت بدنی

ورزش پدیده‌ای سازنده، مفید و مؤثر در غنای فرهنگی جامعه است؛ وسیله‌ای بــرای رشد وجودی کمال انسان، عـامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ‌هـا و ارزشها و یکی از مهمترین ارکان تامین شادابی و سلامتی جسم و روح و یکی از شاخص های اصلی توسعه اجتماعی و فرهنگی در زندگی و نماد قدرت ‌، همت‌، صلابت‌، ایستادگی وارزش های والای انسانی می باشد.

 قطعا ترغیب و تشویق جوانان به امر ورزش، تهذیب نفس و دانش اندوزی از مهمترین رسالتهای دانشگاهیان، متولیان و استادان محسوب می‌شود؛ امیدواریم که ورزش در پهنای ایران اسلامی همانند رودخانه ای جوشان و خروشان در جریان باشد و جوانان و نوجوانان برومند این دیار کهن مانند نگینی درخشان در عرصه رقابت های آسیایی و جهانی بدرخشند.

برنامه‌های تربیت‌بدنی و ورزش بر روی رشد و تکامل انسان در ابعاد مختلف از جمله جسمانی، عصبی-عضلانی، شناختی، ذهنی، عاطفی و ... نیز کاملا اثرگذار خواهند بود. در همین راستا و با توجه به نقش مهم و اهمیت بالای ورزش برای مقابله با ویروس کرونا، همه ما می دانیم که نیازمند تحرک و فعالیت بدنی هستیم و اگر این موضوع سرلوحه قرار گیرد، راحت تر می‌توانیم از بحران‌ها عبور کنیم.
روابط عمومی دانشگاه فسا هفته تربیت بدنی را به تمامی دست اندرکاران امر تربیت بدنی و ورزشی، مربیان، ورزشکاران تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون برای ایشان مسئلت می نماید.

روابط عمومی دانشگاه فسا


( ۱ )

نظر شما :