برگزاری نشست صمیمانه سرپرست دانشگاه با دانشجویان استعداد درخشان

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۲۰:۴۱ کد : ۳۱۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۸
برگزاری نشست صمیمانه سرپرست دانشگاه با دانشجویان استعداد درخشان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، در روز دوشنبه 25 اردیبهشت نشست صمیمانه سرپرست دانشگاه با دانشجویان استعداد درخشان با حضور دکتر شعبانی معاون آموزشی و پژوهشی و دکتر اسلمی مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فسا در سالن مهندس بردبار برگزار گردید.

در ابتدای این نشست دکتر شعبانی معان آموزشی و پژوهشی با بیان اینکه دانشجویان استعداد درخشان برای دانشگاه ارزشمند هستند،بیان کرد: نخبگان جز دارایی های اصلی کشور هستند و حفظ آنها را امری مهم عنوان کرد.

در ادامه این نشست دکتر زارعی سرپرست دانشگاه فسا ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع چهره‌های پر تلاش دانشجویان استعداد درخشان تصریح کرد: دانشجویان استعداد درخشان چشم و چراغ دانشگاه و بازوهای کمکی سیستم مدیریتی بخصوص در بحث آموزشی هستند.

سرپرست دانشگاه فسا افزود: شما به عنوان دانشجویان ممتاز دانشگاه فسا یکسری وظایف دارید از جمله علم آموزی که از شما می خواهم در زمینه آموزش مطالبه گر باشید و همچنین در زمینه های دیگر مشکلات و راهکارها و پیشنهادات خود را مطرح و به ما انتقال دهید.

دکتر اسلمی مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی ضمن خوشامدگویی به دانشجویان به بیان قوانین و مقررات پیرامون دانشجویان استعداد درخشان پرداخت.

دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه نیز در ادامه، چالش ها و مشکلات موجود را مطرح و راهکارها و پیشنهادات خود را بیان کردند.

در پایان این نشست با اهداء هدایایی از دانشجویان استعداد درخشان تقدیر به عمل آمد.


( ۳ )

نظر شما :