پیام تبریک سرپرست دانشگاه فسا به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

۰۴ شهریور ۱۴۰۲ | ۰۷:۰۳ کد : ۳۷۵ اخبار
تعداد بازدید:۲۱۴
پیام تبریک سرپرست دانشگاه فسا به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

هفته دولت یادآور فداکاری‏‌های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و تجدید میثاق با آرمان های شهیدان والامقام "رجایی و باهنر" است.

 چهارم شهریورماه "روز کارمند"، نیز یادآور ارزش نهادن به مجاهدت قشر عظیمی از جامعه و انسان های شایسته ایست که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای خداوند است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بخش مهم و اساسی اداره امور کشور را برعهده دارند.

بدون تردید تلاش این قشر شریف در همه نهادها و سازمان ها زمینه‌ ساز توسعه و پیشرفت است و در مجموعه دانشگاهی ما نیز مسئولیت سنگین پشتیبانی نیروهای تخصصی به عهده کارمندان پرتلاش است و هیچ کوششی در جهت ارتقاء کیفیت خدمات و ایجاد رضایت در ارباب ‌رجوع بدون همت و همراهی این عزیزان موفق نیست و به ثمرنخواهد رسید.

قطعاً رشد، توسعه، بالندگی و موفقیت دانشگاه که هدفش تربیت نیروهای متخصص و متعهد و مدیران آینده  کشور است، مرهون تعهد، توانمندی و شایستگی کارکنان آن می‏‌باشد و تلاش‏‌های صادقانه و بی دریغ کارمندان در عرصه های مختلف در کنار استادان و دانشجویان، این مجموعه را در رسیدن به اهداف عالی نظام علم و فناوری کشور یاری خواهد کرد.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دولت، سپاسگزار کوشش های اثربخش شما کارمندان دلسوز دانشگاه فسا بوده و حضور ارزشمند شما را در جمع خانواده دانشگاه فسا در روز کارمند تبریک می گویم و مراتب قدرشناسی خود را از خدمات بی دریغتان ابلاغ نموده برای شما و خانواده ارجمندتان از درگاه ایزد متعال سلامتی و شادکامی آرزومندم.


( ۱ )

نظر شما :