دیداررییس دانشگاه با مدیر کل دیوان محاسبات استان فارس

۱۶ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۲ کد : ۴۷ اخبار
تعداد بازدید:۵۸۶
دیداررییس دانشگاه با مدیر کل دیوان محاسبات استان فارس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا دیدار رییس دانشگاه با جناب آقای دیانت مدیرکل دیوان محاسبات استان فارس برگزار شد.

در این نشست که با هدف توسعه تعاملات دانشگاه به منظور تحقق اقتصاد دانش بنیان برگزار شد، ابتدا جناب آقای دکتر فتح اللهی رییس محترم دانشگاه به معرفی اقتصاد دانش بنیان و نقش دانشگاه در تحقق آن پرداختند و در ادامه، اقدامات دانشگاه فسا را در این راستا بیان نمودند.

رییس دانشگاه فسا در ادامه سخنان خود راه اندازی مرکز رشد، بازدیدهای دوره ای هیات رییسه دانشگاه از صنایع شهرستان فسا، جلسات مشترک با فعالین بخش خصوصی، تدوین آیین نامه فرصت مطالعاتی اعضای هیات علمی در صنعت، میزبانی دانشگاه از سازمانهای مردم نهاد فعال شهرستان را از جمله اقدامات دانشگاه فسا درراستای تحقق اقتصاد دانش بنیان عنوان کردند.

دکتر فتح اللهی در ادامه ضمن پیشنهاد برگزاری جلسات مشترک مدیران مالی دانشگاههای استان با همکاری دیوان محاسبات اظهار داشتند در دانشگاه هم بودجه تفصیلی در راستای تحقق اهداف برنامه راهبردی دانشگاه تدوین شده و بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد در حال پیاده سازی است.

جناب آقای دیانت مدیر کل محترم دیوان محاسبات استان فارس در این جلسه ضمن تشکر از اقدامات دانشگاه فسا، برآمادگی دیوان محاسبات برای کمک به تحقق اهداف برنامه راهبردی دانشگاه تاکید نمودند.

در این جلسه مدیر امور مالی دانشگاه نیز ضمن برشمردن اقدامات دانشگاه در اجرای تبصره های بودجه، بر تعامل بیشتر در مجموعه تاکید کردند.


نظر شما :