مراسم تکریم و معارفه مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه فسا برگزار شد

۱۶ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۳ کد : ۸۵ اخبار
تعداد بازدید:۷۰۲
مراسم تکریم و معارفه مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه فسا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز یکشنبه 15 اسفند مراسم تکریم و معارفه مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه فسا با حضور معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای کشور، مسئول امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای کشور، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان فارس، امام جمعه و فرماندار ویژه فسا، اعضای هیات رییسه دانشگاههای فسا و علوم پزشکی فسا و دیگر مسئولین شهرستان برگزار شد.

در این مراسم جناب آقای دکتر فتح اللهی رییس محترم دانشگاه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خیر مقدم به میهمانان با اشاره به بند دوم سیاستهای اقتصاد مقاومتی که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده افزودند: در این بند به اقتصاد دانش بنیان اشاره شده که به معنای کاربست علم در خلق ثروت می باشد و در یک دهه اخیر هم نامگذاری سالها توسط مقام معظم رهبری متناسب با موضوع اقتصاد دانش بنیان بوده است.

دکتر فتح اللهی ضمن اشاره به  ارکان اقتصاد دانش بنیان و نیز نقش محوری دانشگاهها در این ارکان تصریح کردند: تعامل ارکان اقتصاد دانش بنیان بایستی منجر به خلق ثروت و رفع مشکلات مردم شود .

رییس محترم دانشگاه در ادامه سخنان خود به تشریح نقش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها در تحقق اقتصاد دانش بنیان و حل مشکلات مردم پرداختند و در پایان از زحمات حضرت حجه الاسلام والمسلمین یعقوبی و نیز از حضور حضرت حجه الاسلام والمسلمین عابدی تقدیر و تشکر کردند.

در این مراسم از زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی تقدیر و حجت‌الاسلام والمسلمین عابدی به عنوان سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه فسا منصوب شد.

معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای کشور، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان فارس، امام جمعه فسا ، فرماندار ویژه فسا، رییس دانشگاه علوم پزشکی، حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی، حجت‌الاسلام والمسلمین عابدی و جناب سرهنگ دستان از دیگر سخنرانان این مراسم بودند.


( ۱ )

نظر شما :