بازدید هیات رییسه و اساتید دانشگاه ازکارخانه تولیدی پانل

۱۸ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۶ کد : ۸۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۴۳
بازدید هیات رییسه و اساتید دانشگاه ازکارخانه تولیدی پانل

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز سه شنبه 17 اسفند پیرو نشست 23 فروردین مدیران صنایع بزرگ شهرستان در دانشگاه به منظور هم افزایی و تبادل نظر بین دانشگاه و کارخانه پانل، جمعی از اساتید دانشگاه از این واحد تولیدی بازدید کردند.

در این بازدید که با حضور اعضای هیات رییسه، اساتید دانشگاه،رییس ارتباط با صنعت دانشگاه، مدیر عامل و مسئولین کارخانه تولیدی پانل انجام شد، مشکلات فنی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پیشنهادات دانشگاه برای کمک به حل بخشی از مشکلات فنی کارخانه ارائه گردید.

هیات رییسه و اساتید دانشگاه ضمن بازدید از بخشهای مختلف کارخانه، در جریان مسائل و مشکلات پیش روی کارخانه قرار گرفتند.

جناب آقای دکتر فتح اللهی رییس محترم دانشگاه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و معرفی ظرفیتهای دانشگاه فسا در کمک به رفع مشکلات کارخانه افزودند آنچه نیاز روز کشور است تحقق اقتصاد دانش بنیان به معنی استفاده علم در خلق ثروت و حل مشکلات جامعه می باشد.

دکتر فتح اللهی در ادامه با اشاره به ارکان اقتصاد دانش بنیان،  بر پیوند و ارتباط دو سویه دانشگاه و صنعت تاکید و تصریح کردند که این ارتباط دو طرفه باعث کمک به ارتقاء جایگاه دانشگاه و نیز کمک به رفع مسائل و مشکلات صنعت و جامعه می شود.

رییس محترم دانشگاه در ادامه گفتند مجموعه دانشگاه فسا دارای ظرفیتهای بسیار خوبی در خصوص تحقق اقتصاد دانش بنیان می باشد و رشته هایی که در دانشگاه فسا وجود دارد با عمده نیازهای صنایع و شهرستان تناسب و ارتباط دارد.

جناب آقای مهندس خشنودی مدیر عامل محترم کارخانه تولیدی پانل ضمن عرض خیر مقدم و معرفی وضعیت و ظرفیتهای کارخانه پانل افزود: هدف مجموعه ما ارتقاء کیفیت محصولات است که حتی در این شرایط خاص اقتصادی اجازه پایین آمدن کیفیت محصولات را نداده ایم.

مدیر عامل کارخانه تولیدی پانل در ادامه تصریح کرد تعامل با دانشگاه فسا در این بحران اقتصادی می تواند در خصوص کنترل و ارتقاء کیفیت محصولات، خیلی از مشکلات ما را حل کند که از این برنامه استقبال می کنیم.

در ادامه این بازدید پیشنهاداتی به شرح ذیل از سوی دانشگاه ارائه شد:

1- برگزاری دوره های ضمن خدمت در جهت ارتقاء سواد فنی در فرایند آموزش پرسنل کارخانه.

2- استفاده از دانشجویان دانشگاه بعنوان کارورزی در کارخانه پانل

3- ایجاد ظرفیت در رشته های مختلف برق، مکانیک، صنایع غذایی و ... در قالب مهارت آموزی .

4- ایجاد واحد تحقیق و توسعه مشترک و همکاری های آموزشی و پژوهشی و آزمایشگاهی

 5- ایجاد فرصت مطالعاتی جهت اساتید به منظور رفع مساله یا مشکل کارخانه

6- تعریف پرژه های مختلف برای دانشجویان دانشگاه در راستای رفع مشکل کارخانه.

در نهایت مقرر گردیدجهت ایجاد تعامل بیشتر و عملیاتی شدن پیشنهادات، مدیر عامل و دیگر مدیران کارخانه تولیدی پانل،  هفته آینده از دانشگاه بازدید بعمل آورند.


( ۳ )

نظر شما :