برگزاری نشست مدیران دانشگاه با رییس اداره منابع طبیعی فسا

۱۸ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۷ کد : ۸۸ اخبار
تعداد بازدید:۸۰۴
برگزاری نشست مدیران دانشگاه با رییس اداره منابع طبیعی فسا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا به مناسبت هفته منابع طبیعی و به همت روابط عمومی و همچنین گروه مهندسی طبیعت دانشگاه فسا درروز چهارشنبه  18اسفندماه 1400 نشست صمیمی بین مدیران دانشگاه فسا و با حضور ریاست محترم دانشگاه ، اعضاء هیات علمی گروه مهندسی طبیعت دانشگاه با ریاست محترم اداره منابع طبیعی شهرستان فسا و هیات همراه با هدف بررسی زمینه های همکاری دانشگاه با اداره منابع طبیعی شهرستان برگزار گردید.

 در این نشست پس از عرض خوش آمدگویی توسط ریاست محترم دانشگاه، جناب آقای دکتر زارعی مدیر گروه محترم مهندسی طبیعت در باب زمینه های همکاری دانشگاه با اداره منابع طبیعی در سطح هیات علمی ها با تاکید بر زمینه های همکاری ممکن در باب حل معضلات شهرستان در عرصه منابع طبیعی و همچنین در سطح دانشجویی با تاکید بر موضوع کارورزی دانشجویان نکاتی را بیان نمودند.

در ادامه این نشست جناب آقای کریم نیا ریاست محترم اداره منابع طبیعی شهرستان نسبت به تبیین زمینه های همکاری ممکن توسط اداره منابع طبیعی اقدام کردند.

 در پایان نیز حاضرین در جلسه به اتفاق دیگر مسئولین شهرستانی در مراسم درخت کاری که به همت واحد فضای سبز دانشگاه ترتیب داده شده بود شرکت نموده و نسبت به کاشت نهال در محیط دانشگاه اقدام نمودند.


نظر شما :