امام جمعه فسا در دیدار هیات رییسه دانشگاه با ایشان: امروزه نگه داشتن دانشگاه درجاده علم و پیشرفت و توسعه علمی باکیفیت و کمیت پژوهش سنجیده می شود.

۱۶ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۴ کد : ۹۳ اخبار
تعداد بازدید:۶۹۷
امام جمعه فسا در دیدار هیات رییسه دانشگاه با ایشان: امروزه نگه داشتن دانشگاه درجاده علم و پیشرفت و توسعه علمی باکیفیت و کمیت پژوهش سنجیده می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در جلسه دیدار هیات رییسه دانشگاه با امام جمعه فسا حول محور برنامه ریزی و همفکری در راستای تحقق شعار سال که در روز سه شنبه 16 فروردین در دفتر ایشان برگزار گردید،حضرت حجه الاسلام والمسلمین جمالی زاده امام جمعه محترم فسا ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و ماه مبارک رمضان اذعان داشتند الحمدلله دانشگاه فسا وجاهت خوبی در بین مردم شهرستان پیدا کرده است.

امام جمعه فسا در ادامه سخنان خود تصریح کردند موفقیت هر دانشگاه به مواردی همچون علمیت دانشگاه و روش مدیریت در آن مرکز علمی بستگی دارد و امروزه نگه داشتن دانشگاه درجاده علم و پیشرفت و توسعه علمی باکیفیت و کمیت پژوهش سنجیده می شود.

حجه الاسلام والمسلمین جمالی زاده در ادامه با اشاره به نامگذاری شعار سال توسط مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد دانش بنیان عنوان کردند تولید، اقتصاد، آموزش ما بایستی بر بنیان های علمی استوار باشد که مصداق بارز آن مراکز دانش بنیان در سطح کشو است.

جناب آقای دکتر فتح اللهی رییس محترم دانشگاه در این جلسه ضمن تبریک سال نو و فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به تشریح ارکان اقتصاد دانش بنیان پرداختند.

رییس دانشگاه فسا در ادامه سخنان خود با اشاره به ظرفیتهای دانشگاه فسا گفتند ان شاءالله که بتوانیم در سال جدید با برنامه ریزی، همکاری و همفکری مسئولین شهرستان در راستای عملیاتی شدن شعار سال در جهت تحقق اقتصاد دانش بنیان که محوریت آن با دانشگاهها و مراکز علمی، پژوهشی است، قدم های موثری برداریم.


نظر شما :