آیت الله دکتر بهشتی دردیدار صمیمانه هیات رییسه دانشگاه با ایشان: خدمت رسانی به دانشجو و دانشگاهیان لذت معنوی و روحی دارد که آثار آنها ماندگار خواهد بود.

۱۷ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۱ کد : ۹۴ اخبار
تعداد بازدید:۷۸۳
آیت الله دکتر بهشتی دردیدار صمیمانه هیات رییسه دانشگاه با ایشان: خدمت رسانی به دانشجو و دانشگاهیان لذت معنوی و روحی دارد که آثار آنها ماندگار خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز چهارشنبه 17 فروردین اعضای هیات رییسه دانشگاه در راستای عمل به شعار سال و تحقق اقتصاد دانش بنیان با حضرت آیت الله دکتر احمد بهشتی نماینده محترم مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه میانشهر دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار جناب آقای دکتر فتح اللهی رییس محترم دانشگاه ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و ماه مبارک رمضان به معرفی ظرفیتهای دانشگاه،کیفیت پژوهش و نحوه حضوری شدن کلاسهای دانشگاه پرداختند.

رییس دانشگاه فسا در ادامه سخنان خود خطاب به حضرت آیت الله دکتر بهشتی گفتند شما سرمایه این شهر و کشور هستید و ان شاءالله که خدا به ما توفیق عنایت کند تا در جهت تحقق تولید دانش بنیان از محضر شما استفاده کنیم.

حضرت آیت الله دکتر احمد بهشتی نماینده محترم مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه میانشهر ضمن عرض خیر مقدم و تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان فرمودند خدمت رسانی به دانشجو و دانشگاهیان لذت معنوی و روحی دارد که آثار آنها ماندگار خواهد بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه سخنان خود افزودند: افرادی که در دانشگاهها تربیت می شوند وارد مرحله ی دیگری در حوزه آموزشی و اجرایی می شوند که همه ی اینها محصول دانشگاه هست. همچنین اساتید دانشگاهها بعنوان پدر معنوی انسان تلقی می گردند که باید برای آینده، انسان تربیت کنند تا بتواند در جامعه مفید باشد.


( ۱ )

نظر شما :