رییس دانشگاه فسا در نشست با موسسه همیاران سامان توسعه فسا: تنها راه برون رفت از مسائل و مشکلات کشور تحقق اقتصاد دانش بنیان و جامعه دانش بنیان هست.

۲۹ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۷ کد : ۹۷ اخبار
تعداد بازدید:۷۱۴
رییس دانشگاه فسا در نشست با موسسه همیاران سامان توسعه فسا: تنها راه برون رفت از مسائل و مشکلات کشور تحقق اقتصاد دانش بنیان و جامعه دانش بنیان هست.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز یکشنبه 28 فروردین، نشست رییس دانشگاه با هیات مدیره موسسه همیاران سامان توسعه فسا بعنوان یکی از سازمان های مردم نهاد و نیز یکی از ارکان اقتصاد دانش بنیان برگزار شد.

در این نشست جناب آقای دکتر فتح اللهی رییس محترم دانشگاه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و خیر مقدم به میهمانان، به معرفی ظرفیتهای دانشگاه پرداختند و در ادامه با تاکید برنامگذاری شعار سال افزودند تنها راه برون رفت از مسائل و مشکلات کشور تحقق اقتصاد دانش بنیان و جامعه دانش بنیان هست و نامگذاری سال جدید فرصتی فراهم کرد که بتوان بهتر این موضوع را در نهادهای مختلف پیش برد.

رییس محترم دانشگاه فسا در ادامه سخنان خود گفتند ما در2 سال اخیر علی رغم وجود مشکلات فراوان بعلت وجود بیماری کرونا و نیز عدم حضور دانشجو سعی کردیم با برگزاری سلسله نشست های مختلف با صنایع و سازمان های مردم نهاد، دانشگاه را درراستای تحقق اقتصاد دانش بنیان به دستگاههای اجرایی وصل کنیم.

دکتر فتح اللهی در ادامه تصریح کردند با توجه به ظرفیتهای موجود وجایگاه علمی دانشگاه فسا در سطح استان و شهرستان، امیدواریم در حل مسائل و مشکلات شهرستان هم همین رتبه و جایگاه را داشته باشیم.

در ادامه این نشست جناب آقای آزادیخواه مدیر اجرایی موسسه همیاران سامان توسعه فسا ضمن عرض سلام و تشکر از ریاست دانشگاه به ارائه گزارشی از فعالیتهای موسسه در راستای رفع موانع تولید پرداخت و درادامه تصریح کرد موسسه همیاران سامان توسعه بعنوان یک سازمان مردم نهاد در حوزه مشاوره کارآفرینی نیز در حال فعالیت هست.

در پایان مقرر گردید دوره های آموزشی جهت 3 گروه: دانشجویان در حال تحصیل، دانشجویان فارغ التحصیل و دانشجویانی که بعنوان تکنسین در صنایع مشغول کار هستند، با همکاری دانشگاه فسا و موسسه  همیاران سامان توسعه فسا برگزار شود.


( ۱ )

نظر شما :